Шо ж Так Тихо?

102 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Шо ж Так Тихо? де ви всі, дівулі? від жари у ваннах лежите? чи повиїжджали геть з міста? хто що сьогодні робив-варив-читав-купив?щось за нині сталося у вас таке, що можна було б записати до книжечки мемуарів?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В мемуары можно вписать мою тему, она чуть выше вашей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ха, мы наоборот в город-герой мотались (+) на радио рынок, а потом на "Бухару" - у меня был культурный шок) [+sign]Ничего не будет завтра.И не в такой ураган губы красили!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а від чого шок? () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не, не лежимо у ваннах я лично винцо попиваю, такое прикольное, бЭлое, италянское, мммм
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

наш чєловєк) а з чим? () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

эххх, хотелось бы с цигаркою но лень идтипоэтому безничьо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шкода Вашого пса... а він + маленький чи великий?якщо великий, може, його трохи на дресуру віддати? там, може, хто з інструкторів і підкаже щось путнє?я не спец, я кошатниця.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

От "Бухары"...это рыбацкий рынок и я была там первый раз (+), забежала с мужем за компанию...там червяки, всякие мормышки и штучки...это же целый бизнес!!!! А червяки еще шевелились, как море..)[+sign]Ничего не будет завтра.И не в такой ураган губы красили!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это ж где такое? птичка штоль?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нє, це, певно, коло мосту метро () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

горжуся собою:-) вгадала автора теми, не відкриваючи:-))) у мене вчора був мега-гіпер-супер-пупер-важливий прийом гостей, на якому я виклалася на 1000%, тому сьодні я граюся в лінивця: їм, сплю, одним оком дивлюся в кіндл, іншим - на лікар, знову сплю і знову їм, благо до клубнічного тірамісу вчора мало хто дожив:-))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ого, не знала и не догадывалась надо будет мужу сказать
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нет, не "птичка". Рыбацкий рынок у метро "Днепр", мост метро. Он всегда там был. ...[+sign]Ничего не будет завтра.И не в такой ураган губы красили!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я сьогодні проконсультувала одну місцеву газету в Чернівцях+ зробила грандіозну пішохідну екскурсію цим прекрасним містом, повечеряла, випила пива і лежу в ліжку з нетбуком:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) от я люблю також після гостей - три дні готувати нічого не треба)))+ гості поповзли додому задоволені?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

і я чернівці люблю) + в мене там 2 двоюрідні сестри живуть) як погода в чернівцях?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а я сегодня убивала прораба и его молодую команду. А еще был рейд по мебельным магазинам. устааалааа.......... [+sign]Чтобы иметь то, что никогда - не имел, нужно делать то, что никогда не делал.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, мені згадалося вчорашнє))) + йду я зі своїм начальником-іноземцем коридором у прокуратурі - а там стіни вагонкою пластиковою оббиті. він питає: "а нащо?" а я повела плечем та й кажу: "так кров же ж легше змивати..."чувак зблід.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

сподіваюся:-) прийом був інтернаціональнальний, тому було важливо не вдаріть в грязь ліцом:-)) за всю страну отдувалася, йолки:-))))судячи з того, що зжерли майже всьо, то певно що сподобалося, от тільки десертів трохи й осталося: налисники з вишнями, з маком, тірамісу... А ходорівський пляцок тільки блиснув, блін!:-))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, женщина и прораб - это ужас-ужас..) ...[+sign]Ничего не будет завтра.И не в такой ураган губы красили!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

той, що з маком, чи маєте якийсь інший? () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

гагага:-)))))) я так люблю іноземців розводити, буцімто Баба-Уродіна опівночі мечем об щит бряцає - були унікуми, які ходили провіряти:-)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

про меблі і мене цікавить) що шукали? що знайшли? () .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нє, в мене якийсь інакший так називається тісто, наверх варення (я брала проварену курагу сушену, щоб кисленьке), потім горіхи, потім безе - 2 коржі, стуляти начинками всередину і товстий шар горіхового крему туди жПрикольно, що серед гостей були такі, які задекларували, що не їдять курагу, інші - горіхи, інші - безе... Ну, думаю, пропала я:-) Оце умудрилася пляцок вибрати:-)) Нічо, їли, аж за вухами лящало:-))))) Головне було загадково усміхатися і не казати, з чого воно зроблене:-)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах