По следам темы о форумах, злости, гормонах и ГВ.

28 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Автор, я Вас знаю? вибачте, але з такою тонкою душевною організацією Ви маєте непогані шанси придбати безліч неврозів (додатково до вже існуючих). Ми живемо у великих містах і в нетолерантному супільстві, якщо перейматися тим, кому що спаде на думку при погляді на мене, моїх дітей- простіше не виходити з дому. Але тоді- що подумають сусіди?:)Світ такий, який є. Ми можемо або перейматися його неідеальністю, або робити те, що в наших силах для створення власного душевного комфорту. Можливо, Вам дійсно краще не їхати на море або напрацьовувати пофігізм.[+sign]Правда, в отличие от вранья, не обязана выглядеть правдоподобно.Не так страшна мама, как её рисуют первоклассники.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

a вы не шарахайтесь) просто примите, что все люди разные. мой опыт - детей принимаю такими, какие они есть, настолько, что все удивляются. тем не менее замечания обижают. ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Автор, я описала свою ситуацію не для того, щоб класифікувати людей на достойних, чи ні мати дітей- всі абсолютно мають право на дитину. Просто вас зачепила некоректна жінка, яка жорстоко сказала правду- а я хотіла вам донести, що іноді люди говорять несправедливі речі, я б так не обурилась, якби вона мені щось інше сказала- що я незграба, неповоротка, невихована(не пропустила її) і тд. У мене не було б такої бурхливої реакції, і такі слова я б забула за 5хв. Не думала, що ви зробите з мого поста висновок, що я заслужила, а хтось ні. Просто філологу неприємно чути, що він неграмотний, економісту- що не вміє рахувати, а репродуктологу- що не заслужив на власну дитину. Коли я зустрічаю дитину з будь- якими вадами, я взагалі її не розглядаю, не обговорюю, і не акцентую увагу. Але у всіх різне виховання, постарайтесь не зациклюватись на хамах, менше нервів піде.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах