Второе высшее юридическое

29 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Кто на втором высшем в Шевченко ,цены не подскажите на юриспунденцию, хотя бы приблизительно? И расценки других ВУЗов тож интересуют. Заранее благодарю!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

це не так. я вчилася в шевченко + на другій вищій не 5 років, а чи 3,5, чи 4.це було років 8-10 назад. і вже тоді в інституті післядимпломної освіти при університеті шевченко не потрібно було проходити 5-річний курс.зараз там вчиться моя асистентка, також чи 3,5, чи 4 років, аж ніяк не 5.а в могилянці тоді, як я вчилася в шевченко, не було другої вищої юридичної. як зараз - не знаю. щодо оплати за навчання: шевченко був і тоді дорогим, і зараз недешевим. в 2001 році оплата за весь курс була щосб близько 4000 дол. але це можна було сплачувати частинами щопівроку.зараз там також не те щоб дешево.автор, візьміть телефон і зателефонуйте до кожного вузу. [+sign]++++++++++++++++++++++++++++только примирившись с собой, мы осознаем свою цель.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мне больше МВД, все-таки люди в погонах товарищи посерьезнее, практически все совмешают преподавание с практикой.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

офф + http://uaua.info/mamforum/messageview5936672.htmlзагляните, пожалуйста.Спасибо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение