Сегодня - день вопросов бухгалтерам :) Задам и я вопрос:)

34 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Так и у нас никто ничё не понял :) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вааще-то, сдается мне, это было еще 18 января (+) 18.01.2008 | 15:14 | Прес-служба Міністерства фінансів Міністерство фінансів скасувало затверджені раніше нормативно-методичні акти з бухгалтерського обліку, що ускладнювали ведення малого бізнесу. Міністр фінансів України Віктор ПИНЗЕНИК підписав сьогодні відповідний Наказ за результатами організованого Мінфіном круглого столу за участю фахівців, представників громадськості та членів Методологічної ради з питань бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів, де обговорювалась проблема спрощення та оптимізації бухгалтерського обліку для вітчизняного бізнесу. Мінфін скасував додатковий до бухгалтерського та податкового обліків третій вид обліку для платників податку на прибуток, який передбачав щомісячне ведення 15-ти регістрів обліку та щорічне складання додаткового звіту за формою №7 обсягом біля 200 показників. Запровадження рік тому Наказами Міністерства фінансів України від 29.12.06 №1316 та від 29.01.07 №45 такого обліку особливо обмежило права і збільшило навантаження на малі підприємства. Численні звернення до Уряду в минулому році від підприємств, громадських і професійних організацій щодо цієї проблеми та скасування цих наказів, залишалися поза увагою влади.«Сьогодні Міністерство фінансів робить крок назустріч вітчизняним підприємствам заради полегшення для них умов господарювання та розвитку конкурентної економіки в цілому, - зазначив Міністр фінансів України Віктор ПИНЗЕНИК, - Цей крок спрямований на поліпшення добробуту усіх громадян – через забезпечення прозорого ведення бізнесу та наповнення державної скарбниці». [+sign](То, что у других мы считаем грехом, у себя мы называем экспериментом. Р. У. Эмерсон)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

еще один Космонавт пишет указы не вникая
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

кстати, я не первый раз замечаю, что РБК так подает определенную информацию, что сам черт ногу сломит.Как-то нашу тематику тоже так наковыряли, что долго разгребали)))[+sign](То, что у других мы считаем грехом, у себя мы называем экспериментом. Р. У. Эмерсон)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тю... тю на них...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тоже об этом подумала .[+sign]Алёна и Настенька (23.04.05)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

100 раз на них тю :)))))))) .[+sign]Алёна и Настенька (23.04.05)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я тоже так думаю +100
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Эх, не ту страну назвали Гандурасом .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение