Нужен специалист по BTL и промо акциям ЗП 300 у.е. к клиенту в отдел Маркетинга и рекламы

40 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Нужен специалист по BTL и промо акциям ЗП 300 у.е. к клиенту в отдел Маркетинга и рекламы Компания - трейдингПродукты питания(бакалея) + чай + кофеКоллектив - отличныйУсловия отличныеТренинги + условия для личностного роста.ОЧЕНЬ НАДОЕще один плюс - я хороший начальник :))))Пишите!!!![+sign]С уважением, Елена+ Данечка (10 ноября 2003)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вибач наболіло просто..............А потім садиш того менеджера на відкат?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не Оленька это ОТК.. по модному.. :) )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я Вам отправила сообщение на эл. почту (-) .[+sign]Наташа и Катюша 14.11.03[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Оля, блин, не флуди, если нечего сказать. Ты не знаешь меня я не знаю тебя... Зачем такой разговор???[+sign]С уважением, Елена+ Данечка (10 ноября 2003)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я тоже отправила резюме на мыло .....[+sign]Ольга и Лиза (08.01.2003)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а что наболело-то? поподробней... а то такой крик души в никуда - написала и затихла.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Розказую. Працюєш з клієнтом, працюєш.Тут приходить новий менеджер на ту фірму на роботу і починає розказувати яке агентство з яким ви працюєте погане.А я знаю хто робить краще.І йде до своїх знайомих пацанів з якогось РА і бере з них відкат за клієнта.Тому і крик душі, бо так задрали такі менеджери.........................................Не розумію навіщо таким менеджерам ще з/п платити?Це як анігдот про єврея і оптовий продовольчий склад.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та я запитала просто, це здається не забороняється законом? А таке слово не флуді це шо?Бо я село, таких слів модних ніколи не вживала.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Оль, ты не права. Ты человека, которого не знаешь, обидела. Может у них все не так, как ты пишешь?Ведь люди же разные...в том числе и рекламисты - все от опыта зависит.[+sign]Галя и Юля (13.11.2001)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Оля, я могу предположить что с Вашим подходом ( заранее негативным!!) у Вас возникает множество проблем в работе с персоналом. Рекомендую пройти парочку тренингов (+) А еще читайте внимательно мое сообщение.Я ищу человека к себе в отдел, который самостоятельнро будет организовывать промо мероприятия, без участия агентств, или с их минимальным участием. Мне очень хотелось бы знать имя Вашего агенства, которое Вы возглавляете, чтоб в будущем никогда не столкнуться, т.к. если у вас такое отношение к персоналу, то какое же у вас отношение к клиенту, интересы которого я представляю.З.Ы. А еще, слово флуд, означает именно то, что вы делаете - забиваете своими сообщениями (не в тему) мой топик.А я еще удивлялась, почему у Вас конфликты с некоторыми из форума.... теперь не удивляюсь... если Вы умудрились обидеть меня даже вот так, без личного контакта....[+sign]С уважением, Елена+ Данечка (10 ноября 2003)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тю, и я на откате работала как-то и необязательно идти в другое агенство, можно и это раскрутить.[+sign]Оля и Андрюшка(27/10/02)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Прошу вибачення, але Ви також мене не знаєте в реалі і не знаєте мого підходу до персоналу. У Вас склалося субєктивне враження тільки по форуму, де одну фразу кожний трактує по своєму.Тому такою заявою ви нічим не краща за мене. І з ким і чого у мене конфлікти-то це не Ваша справа, я не привикла мовчати, коли маю іншу думку з тих чи інших питань.А в Вашому повідомленні я прочитала так, що шукаю у відділ КЛІЄНТА менеджера.(Нужен специалист по BTL и промо акциям ЗП 300 у.е. к клиенту в отдел Маркетинга и рекламы)Значить не у свій відділ своєї компанії, а у відділ КЛІЄНТА з яким ви чи працюєте, чи хочете працювати.Якщо я неправильно прочитала-то прошу вибачення.Тільки в рекламному світі у нас Ви самі знаєте що на відкатах живуть, а не на здоровій конкуренції, навіть якщо ви геній в рекламі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я не хотіла нікого образити, але сама назва топіку напрошується на такий мій висновок:Нужен специалист по BTL и промо акциям ЗП 300 у.е. к клиенту в отдел Маркетинга и рекламыТому буду дуже рада, що це не те що я подумала, і що у них все по іншому.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ой, це все так. Але чесно скажу задовбали відкати, які іноді розміром перевищують заробіток агентства, яке працює і виконує роботу, а той хто отримує відкат тільки умнічає. Наболіло просто................
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Слушай, ты где таких клиентов находишь? Я вот, например, сейчас с 3 агентствами сразу работаю, и что-то никто ничего подобного не предлагает - хотя конкуренция очень высокая да и проекты немаленькие.А чтоб не просили, нужно не давать в самом начале - ИМХО[+sign]Галя и Юля (13.11.2001)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну, таких больших откатов у нас не было в основсном от 5 до 10 %[+sign]Оля и Андрюшка(27/10/02)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В твоем случае это ты должна предложить им платить тебе откат.[+sign]Оля и Андрюшка(27/10/02)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ги, Особливо про останній тендер це просто казка.Великий банк зробив тендер між декількома агентствами.Одна частина тендеру відповідала нашому профілю, конкурентів по тій частині тендеру між агентствами не було наших, які могли дати хороші умови.Вже все було готове, нам підтвердили про готовність роботи з нами по тій частині що ми і претендували.Цілий тиждень ми ще деякі ньюанси доробляли, готовили договір. І тут бац, нашу частину віддали другому агентству, яке у нас дуже часто замовляє ТАКУ саму роботу, і я ЗНАЮ точно що вони кращі умови самостійно дати не можуть, хіба будуть доплачувати за клієнта власними грошима.Банк пояснень не дає про відмову нам, чому спочатку ми договір готовимо а тут бац, і все.Лишній раз переконюся що відкат велике діло.Хоч ми і не протів дати відкат, але ж якось це можна і нормально зробити.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

це ти скромна просто А я кажу не про скромних, а їх набагато більше.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Даже мараться не хочу Мне мое место в моей компании гораздо более дорого:)И на сколько я понимаю, то для получения отката нужно еще и заплатить больше? Если мы говорим про откат в чистом виде. А если цена конкурентная, то это уже дело профессионализма агентства и наглости сотрудника.У нас целый отдел есть, который занимается закупками, а внутренний аудит всегда проверяет, сколько было заявок на тендер, и почему выбрали ту или иную заявку.Так что тут еще от компании зависит, с которой ты работаешь.[+sign]Галя и Юля (13.11.2001)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Оля пирс- надоело. Открой свой топик и рассказывай там о своих проблемах с откатами!! Я всего лишь ищу человека на работу.Честно говря, из вашего разговора ,складывается впечатление, что все менеджеры сидят на откатах.Вам конечно безразлично, но я своим местом очень дорожу, и зарплата у меня нормальная, и мнение обо мне на рынке рекламы - хорошее, очернять себя откатами в моем положении - глупо. Если тебе хочется поговорить на тему откатов - заведи отдельный топик, пожалуйста.Просто не забивай эфир...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А ти кажеш де я їх беру............. Тут в цьому місяці нам по повтору по рахунку один клієнт заплатив 200 000 тис.грн вже за виконані роботи.Ми самі їм передзвонювали і казали про цю помилку.Так ми декілька раз дзвонили нагадували щоб вони написали лист нам і ми їм відправили назад гроші.Це проблема ВЕЛИКОЇ компанії, де навіть бухгалтер робить такі помилки, які важко проконтролювати вчасно.Вони звісно вилізуть рано чи пізно, але ті люди які винні можуть вже там і не працювати.А проконтролювати менеджера по рекламі, де ходять такі суми, також не просто, от цим і вони і користуються дуже успішно.А якщо у вас цікаві тендери бувають по рекламній діяльності, то ми також будемо раді прийняти участь, якщо ти не протів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дык, а мне все равно. Я эти тендеры не провожу Я тебе могу номер факса дать, сбросишь заявку, народ будет смотреть. [+sign]Галя и Юля (13.11.2001)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чого злитися? не розумію, я попросила вибачення, якщо тебе неправильно зрозуміла.А це Форум, Бєсєдка, де всі мають право спілкуватися.А сайти по пошуку працівників є спеціалізовані.Можу нагадати адреси.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах