Боже, яке хамство......

33 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Боже, яке хамство...... Сьогодні їздила з чоловіком в банк, оформляли кредит на машину......Такого відношення я просто давно не бачила.Подали ми вчора документи.Сьогодні дзвонять з банку, а мене нема.Передають інформацію щоб я передзвонила і кажуть скажіть їй що вона більше зацікавленна у тому дзвінку ніж ми.Ніби один банк у Києві, що я маю проситися до них.Приїхала потім до них підвезла ще деякі документи, починаєш розмовляти з тим працівником, а він веде себе так ніби я у нього особисто беру гроші в кредит.Другий сидить з боку і не дивлячись на те що я щось запитую, перебиває мене і починає щось розказувати тому працівнику з яким я спілкувалася.І навіть не думають просити вибачення.Таке враження що люди мають манію величності на тому свому маленькому місці(нагадали мені бабку в гуртожитку, яка на вахті сидить).Тільки це противніше в десять раз ніж бабка.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Оль, где это вас так? Мы в Укрсоце в мае оформляли машину - так за нами шлейфом бегали сотрудники, пока вся эта тягомотина была с кредитным договором... Там еще путаница вышла, так они сами 10 раз звонили и по максимуму все сами делали, а мы только подписать приезжали:)) Ну еще и разрешение на передоверие прав на управление залоговым имуществом выбили, хотя в договоре это запрещено...Только страховка у них жуткая, конечно:((( Выброшенные деньги фактически...А чего купить хотите?:)))Лера и маленькое чудо-девочка 31 неделя
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Де нас так? Укрсоцбанк мінське відділення. Візьмемо Дачію Солензу, її тільки в червні перший раз представляли на СІА 2003.А то наша стара машинку за цей місяць три раза ламалася, а ми на дачі живемо і ремонт в квартирі, вона мого Ігора просто довела до істерики.Думаю нам Дачія на 5 років хватить, потім як закінчиться ця морока з моїми лікуваннями, то щось краще купимо.Я ж на ЕКО ще відклала, тіпа НЗ.А що там ти кажеш про передовіря, а можна більш детальніше?А ви яку машину брали?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Измените восприятие:) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не зрозуміла......Восприятие чего? .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Да....співчуваю вам :( Взагалі, я помітила, в цих установах ставлення до своїх клієнтів, як в податковій. Наче вони тобі роблять велику послугу, а не це взаємно...Взагалі, як попадеш на кого...Може влаштувався хтось в банк по знайомству, через якусь "волосату" руку, і що до працівників в колективі , що до клієнтів зверхнє ставлення. А таких в наших банківських установах дуууууже багато, хоча ЗП такі собі...можуть бути.О!!! 8) Так вас можна привітати вже?!!!!!Те що задумували купили?З вас тоді бутилка!!! :))))))))Найкращого, Света.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ваше восприятие действительности. Вы оттуда ушли, а они все равно останутся хамами, их стоит пожалеть только. Может, стоило отказаться от услуг данного конкретного банка?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Странно все как-то... У меня муж тоже в кредитном отделе работает, так они своих клиентов чуть ли не целуют ... ну сами знаете куда... Только у них не потребительские кредиты, а микрокредитование, но все равно...Галя и Юля (13.11.2001)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

с ними надо разговаривать на их языке. Жлобы другого языка не понимают! Банк - это не значит, что там нет жлобов - наоборот, их там больше чем на Воскресенке! Перебивают - а вы повернитесь и эдак холодно, как из склепа - "мы РАЗГОВАРИВАЕМ!!!!" Ну, не мне учить женщину :-))))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А як ти від нього відкажешся, якщо автосалон з ним співпрацює і більше ні з яким відділенням.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так я вам казала давайте заїдем до нас на дачу а ви шось відмовлялися....Маємо ше час один місяць на дачі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та я якось не звикла хамити,навіть хамам, це мене треба довести до істерики, щоб я почала себе так вести.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) Ну, якщо казали, то і.... заїдемо. ж:0))))Якщо батьки до нас на вихідні не приїдуть :)В мене є твій мобільний, а в тебе мій.Якось зідзвонимось?Коханому привітики і вітаннячка :)))З найкращими, Света.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Фильтруйте :) борщь отдельно (машина) - мухи отдельно (вами описанные тараканы) иначе в нашей стране можно сойти с ума!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, дзвони. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Та вже якось хочеться хоч якогось елементарного сервісу за свої гроші.......
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мы в Авале кредит на квартиру брали Остались довольны отношением и умелым подходом к клиенту
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мы в Авале кредит на квартиру брали Остались довольны отношением и умелым подходом к клиенту
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я тоже имею личные отношения с Укрсоцом, правда, шевченковское отделение, так там барышни, зная, что я пупсом приезжаю сами перезванивают, когда можно подойти, не забывают. И еще всякие уступки делали, я довольна. А ты что после такого разговора или во время не приглаисла начальника отдела и завотделением??? У меня обычно разговор короткий: к руководителю или такой скандал закатываю, что дурно будет всем.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мерси за комплиман :) Галя и Юля (13.11.2001)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Надо же, вроде один банк... Ничего, главное, что с машиной будете:)) А хамок везде хватает... Муж покупал Крайслер Себринг 2,7, тоже на Столичном шоссе:))) Только нам ее полгода везли вместо обещанных трех месяцев, т.к комплектация под заказа делалась... В декабре взнос сделали - в мае пришла:))Про передоверие: в кредитном договоре и договоре залога есть пункт, который запрещает передоверие прав управления машиной третьим лицам - т.е. муж не имеет права вписать меня в техпаспорт... Нам банк дал разрешение, только муж никак до ГАИ не доедет, чтобы меня внести туда... Поэтому пока могу на ней ездить только при наличии мужа:)) Но мне на своей как-то привычнее:))Лера и маленькое чудо-девочка 31 неделя
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне тоже Аваль нравится (+) Мы кредит не брали, но они обслуживают нашу компанию, подольская филия. Очень приятные и вежливые.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вев, добре шо ти сказала Бо кредит і машину ми беремо на мене, а їздити буде Ігор.У мене навіть прав нема.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У мене не було часу, я і так на зустріч запізнювалася А так ше би хвилин пять такого спілкування то так би і було.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мда... а в центральном отделении на Леси так грубить умеют............ http://levadat.narod.ru
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах