маленькая собачка багато запитань.....

34 сообщения в этой теме

Опубликовано:

В мене теж дитина 6 років, активний. Але нічого страшного. ну стрибає він навколо мене, ну і що:))) [+sign]Не берите от жизни все - не донесёте:))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

берите веста, зуб даю - лучшей собаки не найдете правда, это вполне себе собака, с которой нужно гулять. поср№ть на газетку - не наш вариант.из недостатков - белый цвет быстро замызгивается, нужно купать. ну и раз в 2-3 месяца -тримминг у специалиста. зато ни шерстиночки в квартире, никогда, вне зависимости от времени года.не драчливый, не холерик, любит детей и никогда их не укусит. правда, не охранник, любит всех на свете :).ест мало, дрессировке поддается отлично. не пустолайка. не боится жары и холода (одежки не нужны).ахда, главный недостаток - денег стоит дохерища. у моей грумерши сейчас щенки на продажу - 1000 уев :((. но там девочки... ааааа, я бы не глядя взяла любую из них. правда, я их уже видела :).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я теж в Вашій темі побачила про чихів тепер теж хочу!! Я НІКОЛИ не любила маленьких собак. Там є сусідня тема - віддають за 3000малого - беріть! Класнючий!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Наразi зараз подруга виставила для продажу цуценя чiхуа! Залишали для себе, ала у малого, нажаль, вийшло лише одне яйко, то й продають його як домашнього улюбленця, пiд кастрацiю. Хоча цей хлопчина - найкрасивiший песик з виводку. Бiло-руденький, маленький, чорноносий, зубки 6х6, прикус iдеальний. Кастрованi кобельки не мiтять, хоча у мене i племiнний пес не мiтить удома! Тiльки на вулицi. Персик - так звуть цуценя - привчений до лоточка, абсолютно здоровий, вакцинований, зараз йому 6 мiс. - все чекали, що яйце вийде.. А воно як було усерединi, так там i лишилося. Цiна на нього - дуже помiрна, як на такого красунчика i для його вiку. Якщо хтось хоче придбати собi породисте, красиве, здорове i - недороге цуценя чiхуа - ще й довгошерсне!!! будь ласка, телефонуйте: 096-890-79-61, Iра Персик
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

он вообще лучший! зашла написать про него в эту тему)) [+sign]Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделю,мир станет таким, как мы с тобой хотели![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

автор, берите Персика!!!! заберут жеж!!!() [+sign]мы так сильны что становиться сильнее некуда уже и всё что нас не убивает не убивает нас и всё[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ой, ну это петівне:)() [+sign]мы так сильны что становиться сильнее некуда уже и всё что нас не убивает не убивает нас и всё[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ох, дівчатка, не бередіть душу+ на сімейній раді було прийняте рішення про те, що ми не маємо права мучити тваринку, є ряд причин які не дозволяють, нажаль, прийняти інше рішення. Всім вдячна за щирі відгуки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Але це дуже зважене i мудре рiшення! Набагато лiпше повернутися до цього питання пiзнiше, анiж постати перед питанням -а що робити тепер з нею? Молодцi!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах