Короткий собачий вік...

29 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Короткий собачий вік... Моя московська сторожева Герда вже на радузі((( така болюча втрата((( 11 років і 1 місяць вона прожила. Велике ведмежатко яке було вірним, люблячим другом. У 8 років на вакцинації ветеринар сказав, що вона вже стара, боже, як я боялася, що вона помре. В неї посивів підшерсток, посивіла морда перестала бути грайливою. Я вранці з острахом виходила на двір, все боялася, що її вже нема. Потім після курсу вітамінів вона значно краще почала себе почувати. Я розумію, що ніхто не вічний, але як заповнити пустоту((( Сьогодні вона мені снилася молодою здоровою собакою, яка пішла з двору. Їхала на роботу і зрозуміла, що бачу її востаннє, присіла попрощалася, попросила Бога, щоб без мук. Вона заснула і все... Кому довелося пережить таке підтримайте мене будь-ласка.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я Вам дуже-дуже співчуваю. Дуже люблю книги ветеринара Херіота, він писав, що треба пам*ятати радісні моменти, дякувати за те щастя, що дарує собака, і не боятися брати нову. [+sign]Добpо всегда побеждает зло, значит, кто победил, тот и добрый. М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ой, співчуваю вам.. Втрата друга - велика втрата.. Це ваша перша собака? 11 років і 1 місяць - здається, це поважний вік, як для московської сторожової.. я не великий спеціаліст. Добре, що вона спокійно пішла й вам не довелося приймати важке рішення..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую. В мене є ще алабай річний, вівчарка німецька і дворняжечка маленька. Сьогодні питала чоловіка, чи візьмем когось не її місце згодом, каже ні. Я й сама не хочу. Чесно кажучи і вічарка і алабай купувалися на зміну Герді, але втрату це не зменшує
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

тримайтеся! В мене тато довго сумував за 12-річною вівчаркою Ютою, але з часом лишилися приємні спогади, кумедні історії, світла посмішка, коли думає про неї... [+sign]Добpо всегда побеждает зло, значит, кто победил, тот и добрый. М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

це схоже на мою історію Тримайтесь. Згадуйте хороше.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дуже вдячна за теплі слова. Хорошого дуже багато, поганого взагалі нічого
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

(((((((((((((((((( я не знаю как вас утешить (((((( аж слёзы выступили.....11 лет..... так много ....и так мало....плачьтеи берите новую собакукак бы тяжело это ни было,но только новая собака сможет скрасить боль утраты...не забыть Герду, нет, а продолжить её жизнь в памяти....[+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мягких облачков малышке, очень Вам сочувствую... держитесь!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Знаю, как это тяжело. Моей любимой девочки, бернского зененхунда, нет вот уже 27 дней. У меня есть ещё собачка и когда я её выгуливаю, перед глазами всегда моя любимка, всё кажется, что она где-то рядом. Я даже уехала жить в другой район - так тяжело находиться там, где целый кусок жизни связан с моей красавицей. Держитесь![+sign][Сдерживать себя, когда обидно, и не устраивать сцен, когда больно — вот что такое идеальная женщина.Coco Chanel]С сайта http://www.inpearls.ru/[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

короткий собачий век (((( но сколько радости за эти годы!!!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Держитесь:(((((((((((((((( Очень вас понимаю и сочувствую. [+sign]Для меня нет черных и белых полос в жизни! Я иду по своей... фиолетовой:)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Бедная вы... поплачьте, время нужно... только так [+sign]==================================================== Величайшее освобождение – стать тем, кто ты есть на самом деле. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, Оля, але три собаки поки вистачить. Приїхала тільки додому, чоловік всіх нагодував, а я так хочу спитать, чи Герда поїла((( більше таких великих собак брать не буду, буду вибирать породу більш довговічних. 11 років для неї дійсно не мало, її батьки повмирали до 9 років. Але...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дуже плакав Забарчик ( алабай 1,3), скулив із вольєра. А мені ще гірше від того. скільки ваша дівчинка прожила? В бернів теж короткий вік, на жаль.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я вже морально була готова, всі ветеринари мені сказали, що з дня на день, але вона ще три місяці прожила
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую, намагаюсь триматися
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я Герду з того світу 4 рази витягувала. В три місяці від ентеріту, в два роки від кліща, а в 6 років взагалі лапу до кості вночі роздерла об металевий забор і з переляку заховалася в кінець саду, добре, що в нас гості були і я пішла її прикрить у вольєр, знайшла всю в крові. Везли серед ночі з Вишневого на Чорновола в Києві, зашивали і вливали кров. Ще лікар був в шоці, він не повірив, що вона сама так зробила, а не хтось навмисне, я так тоді плакала, все життя її так гляділа, а ветеринар подумав, що ми знущалися. 400 доларів тоді віддала, бо гривень не було.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Очень Вам сочувствую (+) Но у собаки такая жизнь счастливая была и уход во сне. Знаете, может и не в тему, но сегодня смотрела на стаю дворняг - какие у них у всех несчастные глаза. В собачем мире тоже лотерея, а Герду любили. Время, только время лечит.[+sign]«Изменишь одно, изменится все»[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я очень, очень вам сочувствую, это очень тяжелая потеря утешает что ушла она без страданий, это хорошо.[+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую всім-всім за підтримку! Ввечері виревілся вдосталь- полегшало. Чоловік прибере її будку. А на місці де поховали посаджу якісь декоративний кущ.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

искренне Вам соболезную,сочувствую и сопереживаю! держитесь! Это очень тяжело,я знаю... сама не могу оправиться после смерти котейки полгода уже,даже больше...может я с приветом, но плачу по нему каждый вечер, когда остаюсь одна -сгребу кошку в охапку и плачу по Брюське... и уже есть еще и собака, однако они же все -члены наших семей! мы их любим при жизни и скорбим по уходу их от нас....Это просто жизнь...[+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

глюк [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

глюк [+sign]Моя любовь - без дна,А доброта -как ширь морская,Чем я больше трачу,Тем становлюсьсильнее и богаче! ШекспирКак кому, а мне нравится думать!М.Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение