дєви, айва вже є?

33 сообщения в этой теме

Опубликовано:

дєви, айва вже є? власне, сабж.хочу до нестями качку з айвою та яблуками собі на ДР.й вареньки трохи б зварила.[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

видела на прилавке в одном месте, пробегая по рынку но цену не спрашивала[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

на Лук"янівці? чи де? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

На ринку Севастопольська площа .[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ні, нажаль на Мінскій (( [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так, бачила сьогодні в Сільпо на Контрактовій, ціну правда не зауважила. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

треба буде в нашому подивитися [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нє, я мабуть не настільки ще її хочу) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

теж бачила у себе на позняках в сыльпы, грушовида, по 17 з чимось ы АБСОЛЮТНО без запаху.ушоцы:([+sign]лежит у маленького петив карманах тридцать желудейи он богаче всех на светелюдей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так у сільпі більшість хруктів неароматні(((( ми купуємо в садах яблука - то це ж ЯБЛУКА. аромат. смак. бризки по всьому обличчю.сусіди принесли пару штучок у пакеті, з сільпо. ну пластмаса пластмасою(([+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нє, ну фуршетівська айва минулого року пахла. я навіть собі на роботу по штучці купувала щоб нюхать[+sign]лежит у маленького петив карманах тридцать желудейи он богаче всех на светелюдей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я уже съела мармелад из нее)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В Форе 22 грн/кг кажись. Чек выбросила. [+sign]Хуг![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

есть, но еще мало [+sign]________________________________________Добро обязательно победит зло. Поставит на колени и зверски убьет.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

на Лукьяновке сегодня видела
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

купила на Лукьяновке по 10 грн .....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

о! пахне? [+sign]лежит у маленького петив карманах тридцать желудейи он богаче всех на светелюдей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да ....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

купила, наварила вареня та пастилу зробила, але боюся, що вона не досохне)))) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а як пастилу робили? як мармелад чи інакше? [+sign]лежит у маленького петив карманах тридцать желудейи он богаче всех на светелюдей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Та шожтакое))) Все время об эту айву спотыкаюсь))) Тока зашла, а тут айва есть?))) [+sign]Женщины, не рубите сгоряча!Пилите мееедленно...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

без пектину чи агару. уварила з цукром, лимонною цедрою та соком лимона Потім розмазала на деко, зараз сохне. Є підозри, що до кондиції на дозріє)))[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

де і почому брали? дякую
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

на Шулявці. по 15 грн. огроменна, 3 шт на кіло [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение