Песочное печенье с кусочками шоколада

39 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Песочное печенье с кусочками шоколада Такое, как у Рошен продаётся (Эсмеральда)Ищу рецепт
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

постою рядом, послушаю:) ...[+sign]Мама и маленькая банда:)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ага, тот же вопрос есть никакущая плитка шоколадахочу какое-то печенькоесли не найду - сделаю львовский сырник, а шоколадку сверху растоплю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

http://olly-kitchen.livejournal.com/8498.html [+sign]лежит у маленького петив карманах тридцать желудейи он богаче всех на светелюдей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

хоча, якщо чесно, не розумію цих мульок: робить щось з "нікакущого". тільки більше продуктів переведете.[+sign]лежит у маленького петив карманах тридцать желудейи он богаче всех на светелюдей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я черный не ем, он мне горький а куда-нибудь запихнуть - почему нет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у меня не никакущий. Оленка рошеновская обычная спасибо за ссылку
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а, точно, то не ви писали про "нікакущую" плитку:) [+sign]лежит у маленького петив карманах тридцать желудейи он богаче всех на светелюдей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо за напоминание )) моя дочь сканудила недавно: "хочу печеньку", а она обожает такие с шоколадной крошкой[+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вєлкам. сама сиджу, думаю, як відірваться від компа і піти спекти дітям сирно-гарбузову запіканку і якогось печива... ну, притягніть мене хтось на кухню:))[+sign]лежит у маленького петив карманах тридцать желудейи он богаче всех на светелюдей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

брысь от компа!!! [+sign]Нахожусь в самом лучшем возрасте - дурь уже прошла, маразм еще не начался... мой блог tehnoblog.org.ua[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а мои деятели вчера творога не купили, пока мать их ходила на педикюрпусть теперь сидят на хлебе и воде (кстати, хлеб еще испечь надо, извела весь с утра на сухарики к бульону куриному)купила солод. оле-оле-оле.теперь думаю какую муку купить - ржаную обдирную или необдирную, видела оба вида в Ашанеи клейковину хочу. но не знаю где взять :([+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ога... да... зараз... вже йду:)) [+sign]лежит у маленького петив карманах тридцать желудейи он богаче всех на светелюдей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

бгг... я знову зі своїми провалами. купила цільнозернове борошно, утретє печу хліб. думаю, чого ж це він, бляха-муха, так паршиво піднімається? дріжчі наче свіжі...сьогодні віддуплилась: "цільнозернове ЖИТНЄ борошно"... угу, ага... всьо понятно:)[+sign]лежит у маленького петив карманах тридцать желудейи он богаче всех на светелюдей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

получилась 1 большая печенюшка)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ее можно леХко поломать пока теплая и мягкая на много удобных кусочиков[+sign][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

наша улюблене, дуже смачне! - chololate chip cookies - рецепт привезла зі Штатів Треба (міри переводила з американських,тому такі цифри):2,25 склянки борошна1 ч.л. соди (можна менше), погасити0,5 ч.л. солі120 гр м"якого масла3/4 скл білого цукру3/4 скл коричневого цукру (якщо немає, заміняю на простий, додаючи трохи рому або есенції, особливо не впливає)ваніль2 яйця2 подрібнених шоколадки (корону ріжу дольку на 9 частин приблизно)1 скл подрібнених горіхівУ меншій мисці змішати борошно, соду, сіль. У більшій збити масло, цукри, ваніль. По одному додати яйця, добре збиваючи суміш. Поступово всипати борошно, горіхи, шоколад (попередно повибирати приблизно третину шматочків для прикрашання).Викладати мокрою чайною ложкою на незмазану дечку (інколи тісто виходить густіше і можна сформувати руками кульки, потім розплескати трохи. інколи в"язкіше тісто, до рук липне, тоді ложкою формувати ніби кульки і приплескувати. на печиво потикати зверху відібрані шматочки шолодаду для гарного апетитного вигляду), пекти при 180 гр 9-11 хв або поки не стануть золотисто-коричневими. Залишити на дечці на 2 хв, потім витягти на решітку і охолодити. Виходить близько 30 шт або більше. Дуже смачне!!!!, але калорійне :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

рецепт такий же як за посиланням вище але я, чурбан, не погасила соду, тому що в тому рецепті про гасіння нічого небуло сказано))))Дякую. наступного разу спробую погасити
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вибачте, не прочитала. спочатку теж не гасила, але тоді відчувається смак соди в печиві, адже кислого нічого в ньому немає, щоб нейтралізувалася сода
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

если не написано, значит логично ее смешать с мукой И чайная ложка - много имхо, половина, смешать с мукой и все нормально поднимается.[+sign]___________________________________обидеть таню может каждыйне каждый может убежать[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Расплылся шоколад? Я сколько ни пробовала из плиточного шоколада - не получается, расплывается все. С дропсами все иначе
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

1 ч ложка соды - это много Гасить не нужно - просто смешать с мукой
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100 чайная ложка- много
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

так, смак соди відчувається
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

всё тесто расплылось)) и поднялось как-то, да и вообще, не получилось ничего хорошего))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение