Яку їжу дати чоловікові в дорогу?

53 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Яку їжу дати чоловікові в дорогу? Дівчата, виручайте порадами - подзвонили сьогодні, захворіла свекруня. Забрали в лікарню. Вдома лишився свекр, майже без пам*яті, потребує допомоги і догляду. Чоловік завтра виїжджає туди. Як мій чоловік, так і його батько - кулінари ще ті, чоловік зможе картоплю зварити, а свекр і того не зможе. Питання: що приготувати, щоб чоловік міг взяти з собою і щоб вони з татом могли там їсти, поки холостякують без свекруні? У мене в холодильнику є кастрюля борщу, відберу тарілку дитині на завтра і дам в судок борщ. Ще можу відбивних нажарити. Але чи доїдуть? Що ще можна такого приготувати, враховуючи, що і часу мало (я зара на роботі), і запас продуктів у мене вдома обмежений зара..Там ще є рідня, свекруніни племінниці, брат, але щоб не дуже на них розраховувати і напрягати, хочу забезпечити тили сама. Дякую за поради, щось я розгубилася.[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

як довго їхати? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

7-8 годин. Напевне без нас годин за 7 долетить [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сдуреть..Ларис, а чо, ТАМ нет магазинов???+ далеко ехать???? ну, картошку сварят, а к ней сосиски-сардельки-копчёные кур.ноги-консервы-селёдка-жареные окорока. Пельмени магазинные никто не отменял. Ну понятно, что муж не повар, но когда жрать захочет - две ноги пожарит.... [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну пельмені так. Мій чоловік цвяхи перетравить, а от за свекра переживаю, розбалувала його свекруня ну і ще ж напевне свекруху треба в лікарні чимось годувати, не понесуть же їй консерви...[+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

то можна поскладати будь що в термосумку й обкласти акумуляторами що там ти можеш приготувати - те й клади.ну курку ще можна запекти, ковбаски СК пару паличок, сир твердий, мож якісь пиріжки там в тебе є - що влізе в сумку[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ларис, я ехала намедни свекровь спасать и+ забрала свежесваренный борщ, т.к. дома его есть было б некому. В сумке -холодильнике за 2,5 часа дороги подгулял. И это не было 30 градусов жары на той неделе.....собаке скормила.[+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та нічо нема, в холодильнику один борщ. Термосумку блін дитя минулого року в Болгарії посіяло, коза, одні видатки з нею :) [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ти шо? от блін. А я так надіялася на борщ... Це машиною ти їхала? [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пельмени и понесут....+ не занимайся фигнёй, такой жарой за 7 часов дороги пропадёт всё.не трать ни деньги, ни время. Там форс- мажор, все разбалованные и больные будут есть то, что даст спасатель. [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

от же ж фак [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та напевне... то я шота розгубилася, люблю свекруню... [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нє, ну свіжозварений гулятиме, навіть й мови немає. якщо охолоджений та в термосумці з акумуляторами - всме буде норм [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у мене охолоджений, другу добу в холодильнику сидить [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не, дык не горячий же....утром сварила, с обеда был в х-ке, в 6 вечера выехала+ у меня неожиданная поездка была, соседи позвонили - у вас скорая.... так что борщ был наварен заранее )))[+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

???то у Вас більше немає термосумок? як же без них існувати. у нас декілька, й купа акумуляторів. навіть не уявляю закупки по такій жарі без неї[+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

такий загуляє, бо мало охолов. гарно охолоджений, якщо обкласти гелевими акум. - доїде, як пити дати) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а то шо, чоловік з ашану за півгодини додому доїжджає. Ну і я з базару прямиком. Але сумку тре купити, хай буде вдома [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

солнце, от пельменей магазинных ни одна свкеровь ещё ласты не протянула ))))) [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

:))))) моя - кремень. То вона шота цей раз стратила. [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я за 5 хв доїждаю з ММ, але все одно з сумкою. у нас шлунки ніжні) [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нивапрос....пусть Лорик везёт, я ж не против.... [+sign]"Тихо ползи, улитка, по склону Фудзиямы, вверх, до самой вершины " Басёползу.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

то мож потім керувати звідси - нехай би чоловік бульончик зварив, це ж не складно. картохи. овочі почистити. чи там у свекрухи трабл з ШКТ та багато чого не можна їсти? [+sign]Можливість вибору робить людину людиною. Однак саме це найбільше ускладнює людині життя.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

та ні, вони просто звикли до домашніх харчів [+sign]Женщина считается интеллигентным существом (с) АнонимБез паніки! Не всеремося![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение