Рецепти для пікніка, дачі

28 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Рецепти для пікніка, дачі Так уже склалася традиція, що весь дачний сезон (травень-вересень) у нас кожні вихідні бувають на дачі друзі. За минулий рік були здається 3-4 вихідіних, які ми провели тільки нашою сім"єю. Все класно, весело і цікаво.... АЛЕ.... десь під кінець липня мені від одного тільки слова "шашлики" стає погано. Ясна справа, друзі кожен раз інші приїжджають, їм по приколу, пожарити і поїсти м"яса.Ми уже пробували різні варіації на тему грилю (риба, ковбаски. курятина, овочі). Хочеться різноманітності, ососбливо для себе. Дівчата, підскажіть, які цікаві рецептики Ви готуєте на дачі чи на пікніку - закуски різні, бутербродики.... одним словом - все, що можна приготувати і з"їсти на свіжому повітрі. П.С. Рецептики можуть бути і просто і складні, бо на дачі є повноцінна кухня з плитою (без духовки) і гарячою водою. Було б бажання.))))[+sign]Мама Уляна і двоє синочків Остап (04.06.2002) та Орест (12.01.2004)ICQ 426331109[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

подпишусь :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

--- ---
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

делюсь семга или форель. Я поливаю лимонным соком и оливковым маслом и складываю в таку штуку специальную, чтоб на открытом огне можно было жарить.Баранина - очень вкусно на гриле на природе. Лучше предварительно замариновать с горчичном соусе или в смеси оливковое масло+лим сок+розмарин+черный перец.Или сделать салат из запеченных на гриле овощей. Все овощи, которые у вас есть (баклажаны, кабачки, болгарский перец, помидоры, крымский лук и т.д.) режете крупными кусками и на огонь до готовности. Потом теплые овощи заливаете соусом: свежий базилик+оливковое масло первого отжима+винный уксус+соль+перец. Очень вкусно :)говядина - тоже вкуснА на гриле. Только ее надо в чем-то пряном замариновать и в бекон закрутить, иначе будет сухо.О, кстати. Можно ж еще гамбургеры-чизбургеры делать на природе. Булки и все остальное купить, а из фарша с яйцом налепить плоских котлет и пожарить на природе.На той же волне - люля-кебаб.последнее время нахожусь под впечатление от книги Сталика Ханкишиева, теперь хочу купить большой казан и прямо на природе делать плов или уху сварить. почитайте кстати книжку - там многое применимо к пикникам.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+100 Рыба в фольге, вплоть до того, что обычная речная рыбка, типа карасей. Посолили-поперчили, в пузо можно зелень-лук-чеснок-специи, замотали в фольгу - и в угли. Готовится быстро.Лаваши с разными начинками, я люблю с сыром и зеленью.Грибной шашлык - шампиньоны замариновать с майонезом, толченым чесноком, солью-перцем. Затем надеваете на шампур - красота и вкуснота.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Булочки с грибами это из серии: "Готовим дома для поедания на природе".Булочки Малятко. Разрезать пополам вдоль. Выскоблить немного серединку. Начинить фаршем: грибы, сырая морковь и твердый сыр натереть на крупной терке, добавить немного майонеза (как вариант - маженку), соли, перца. Запечь 15-20 мин при температуре 180-200. Вкусны теплыми и холодными.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ОЧень нравятся шампиньоны - моем, выкладываем на решетку, приплющиваем и на огонь. Очень вкусно и сочно! Кто желает - приправляем соусами. Нам нравятся вообще без ничего!И еще очень любим овощи на гриле - все, что имеется под рукой - кабачки, баклажаны, перцы, помидоры - все на гриле готовим, потом снимаем шкурку (очень легко снимается) и все в миске вилочкой перетираем. Добавляем подсолнечного масла - тоже ням-ням!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Анна, все записала - дуже цікаво, а головне просто і різноманітно. А про говядинку в бекон - я чесно не додумалася. Як раз на минулі вихідні на грилі робили просто стейки говяжі - так дійсно вийшли суховатими. З бекононм буде в самий раз. [+sign]Мама Уляна і двоє синочків Остап (04.06.2002) та Орест (12.01.2004)ICQ 426331109[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Сподіваюся Ви ще живі-здорові )))))) і у мене по ходу запитання про лаваш Лаваш з начинкою жарити на чому - на грилі чи в фользі, наприклад, чи взагалі на вуглях. ?А всі рецепти, а особливо описання - шедевр. [+sign]Мама Уляна і двоє синочків Остап (04.06.2002) та Орест (12.01.2004)ICQ 426331109[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Даша, можно вопросик по гамбургерам, котлеты для них можно на решетке жарить? Или нужна гриль-сковорода? Спасибо!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я лаваши жарю на решеточке для гриля Такая, внутрь которой кладется то ли мясо, то ли рыба, то ли лаваш - а потом закрывается. Затем с одной стороны и с другой.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну і тему ви смачну підняли Уляна! Поки читала, мало не втратила свідомість від голоду. Дістала бутерброд, так що тепер хоч написати можу. Ну ось мої рецепти:Закуска: власне закуска спеціально під міцні напої (найкраще смакує під охолоджену горілочку). Чоловіки в захваті. Отже, 1 кг. баклажанів ріжемо кубиками (не маленькими), пересипаємо сіллю і нехай 30 хвилин стоять собі. В іншу миску ріжемо чималими кусками: 6-8 великих болгарських перців різного кольору, 3 великих яблука, натираємо на велику терку 2 великих морквини, ріжемо всю можливу і улюблену вами зелень яка є вдома (багато), 1-2 перця чілі ріжемо дрібно, 5-6 (можна і більше) зубків часнику або давимо, або ріжемо дрібно. Салат солимо додаємо трошечки чорного перцю. На пательню наливаємо олію і починаємо смажити баклажани порціями, потрібно щоб вони гарно засмажились і не розлізлись. Обсмажені баклажани відразу гарячими додаємо до салату, а коли просмажилась остання порція, то виливаємо в салат і гарячу олію. Все гарно перемішуємо і години дві не чіпаємо. Закуска класна тим, що чим довше вона стоїть, тим смачніша. Правда в мене на другий день вона вже не доживає.Перці: це рецепт моєї тітки з Чернівців. Болгарський перець миємо, сушимо і не чистимо. Перець краще брати не м’ясистий, а звичайний. На гріль, або на пательню відкладаємо і гарно смажимо з усіх боків. Заправка до перцю: часник давлений, сіль перець, зелень дрібненько різана, оцет (ніжно люблю бальзамічний) і олія. Перці чистимо від шкірки (серединку не чіпаємо) і подаємо. Їдять їх поливаючи заправкою і заїдаючи підсмаженими хлібцями.Курячі крильця в медово-томатному соусі. Соус для маринаду: в рівних частинах томатпаста і мед, солимо, перчимо, я ще добавляю трішки соєвого соусу. Маринуємо курячі крильця 2-3 години. Далі або на гріль, або на шомпура.Все більше не можу, пішла за наступним бутербродом....[+sign]А мне интереснее жить, чем разбираться в том как жить[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Можно вопросик? У вас мед не горит? Я как ни пыталась мариновать с медом и жарить, правда на сковороде или в духовке, все время у меня мед пригорает(((И получается вообще гадость...Вы мед какой берете? У меня в основном темный водится в доме...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

нее, я светлый беру, почти прозрачный акация или майский не горит на сковороде, а на шампурах я кончики крылышек фольгой закрываю (если жар большой)[+sign]А мне интереснее жить, чем разбираться в том как жить[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо, перейду на светлый) )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не наю, у мене світлий теж горів, правда я робила тільки на сковорідці ---[+sign]Мама Уляна і двоє синочків Остап (04.06.2002) та Орест (12.01.2004)ICQ 426331109[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

закуска мені дуже сподобалася - треба тільки дочекатися поки ті баклажани з"являться ))))) І головне радує, що все виликими порціями уже розраховано. [+sign]Мама Уляна і двоє синочків Остап (04.06.2002) та Орест (12.01.2004)ICQ 426331109[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мед в принципі додається окрім смаку також і для "зажаристості"... можна спочатку щось приготувати, а за кілька хвилин до готовності полити сумішшю "мед+соєвий соус"[+sign]"Расстреляй его там в коридоре"©Жириновский[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

можно на решетке. открытой - вы же перевернете все равно. ну или на специальной решетке для гриля, которая закрывается, - так равномерней готовится блюдо.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну не наю... не горить в мене мед і готуються такі крильця дуже швидко, якщо гарно промариновані, що навіть не встигають згоріти.Ще згадала, нещодавно повернулася з Єгипту, так в головному ресторані кожного вечора виставлявся на вулиці гриль, де смажилось різне м’ясо, риба, овочі. Мені найбільше сподобалось куряче м’ясо (ціла курка порізана на досить маленькі шматочки), що промариноване в білому вині з додаванням великої кількості свіжої м’яти. Дуже цікавий смак, правда на любителя (чоловік сказав що це гидота, але він м’яти взагалі ні-ні)[+sign]А мне интереснее жить, чем разбираться в том как жить[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ОК, у мене така ж штука. ---[+sign]Мама Уляна і двоє синочків Остап (04.06.2002) та Орест (12.01.2004)ICQ 426331109[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну... в мого чоловіка теж не горить:)) () а[+sign]"Расстреляй его там в коридоре"©Жириновский[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ооо, я іще згадала рецепт соусу до шашлика, який ми слямзили в одному ресторані Соус: нарізати дрібно багато цибулі (в ідеалі червона кримська) і додати в пропорції 50/50 кетчуп+ майонез. Дати трохи (десь півгодинки) постояти. До шашликів - саме те, хоча я й не любитель майонезів. [+sign]Мама Уляна і двоє синочків Остап (04.06.2002) та Орест (12.01.2004)ICQ 426331109[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я готую (якщо збирається чимала компашка) млинці смажу -багато (типу налісники) до них різні начинки -хто чим хоче, тим і мажета сама система і з лавашами.начинки -які завгодно -це й форшмак і сьомга з маслом і салати різні з майонезами і просто сирі овочі порізані, і м"ясо.картопля -мені дуже подобаєтсья -варю дома велику картоплю "в лушупайках" , вже на природі розрізаю навпіл, вишкрібаю ложкою серединку, з усіх картоплин разом, в одну посудину, потім туди ж , в ту посудину сир твердий, натертий, пермішую, приправляю , і назад в картоплю - у фольгу і на вугілля.ще в лаваші часто щось загортаю, і ан гриль.[+sign]ex kosmos[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

подпишусь
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение