Про хозрасчетную стоматологию

32 сообщения в этой теме

Опубликовано:

З терапевтів обожнюю ... :) Ковальську Наталію і Скороход Вікторію.Золоті ручки :)В Ковальської лікується дуже багато дітей. Ну і мій, ясне діло, теж в неї ( і я і чоловік і всі знайомі :)))). Поки вона була в декреті, я перейшла до Скороход. Хвилювалася. Я дуже до лікаря звикаю. Але все ок. [+sign].....а ну быстренько пошла, покопалась в себе, и нашла себя молодой и привлекательной! (c) Happy Julia[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Но цены же в Медлайфе:( Я 5 лет назад там лечилась, но сейчас мне дорого. Удалить зуб - насчитали 700 грн, это уж слишком...[+sign]Юля, Кирюша(05.05.2000) и Гришенька(18.08.2002)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дорого....заперечувати не буду. Але мені краще так.... ... ніж лікуватися до скону....В мене після видалення зубів в інших клініках на місці видаленого зуба не тільки зуба немає, але й кістки лишилося 2 мм.[+sign].....а ну быстренько пошла, покопалась в себе, и нашла себя молодой и привлекательной! (c) Happy Julia[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

По цінах... щось 700 грн - забагато. Останній раз чоловікові видаляли два зуби. Один дуже складний. Його 40 хвилин тримали в кабінеті. Вирізали обережно корінь, чистили кістку і т. ін. Все безболісно і спокійно. За все він заплатив приблизно 400 гривень. Було це приблизно 5 міс. тому.[+sign].....а ну быстренько пошла, покопалась в себе, и нашла себя молодой и привлекательной! (c) Happy Julia[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибо Ковальскую один раз видела - по скорой помощи к ней попала, мне она тоже понравилась!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вы так хорошо рассуждаете, 400 грн за удаление. У меня такой доход, что и 100 грн за удаление очень сильно бьет по карману. А прикол состоит в том, что сегодня я пошла сделать контрольный рентген, оказалось, что удалять надо было соседний... Хотя в частной клинике пообещали спасти его. [+sign]Даша и Маша (29.01.04)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дивна реакція. Скільки б в мене грошей не було (мало чи достатньо) я маю право висловитися.Тому і ВИСЛОВЛЮЮ власну думку. А розмірковувати над тим в кого скільки грошей собі не дозволяю. [+sign].....а ну быстренько пошла, покопалась в себе, и нашла себя молодой и привлекательной! (c) Happy Julia[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение