Контактные линзы

45 сообщений в этой теме

Опубликовано:

B&L у тебя какие? Я беру пока Softlens 66, у них есть мой диаметр F. Я лет шесть назад пробовала другие, но они у меня выпадали:))), пришлось вернуться к Аквалану. Теперь вот нашла эти в B&L, к аквалану возвращаться тоже не хочу. А глаза у меня тоже разные -4 и -4,5. Линзы я подбираю и консультируюсь в Ликоне на Рейтарской - там очень хорошая доктор Карпенко - она меня лечила от глазных инфекций.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А чорт його знає які, у мене в карточці записано.Я приходжу в салон Прозорість, що в поліклініці на Харьківській, і мені дають такі як попередні.Тільки якщо я жаліюся що погано бачити стала, то мені провіряють ще раз по всім параметрам.Але то рідко дуже буває.А як це випадають?)))))))))У мене за 15 років ще ніразу такого не було ні з якими лінзами(носила чеські, ізюмські, аквалана)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а как определить, что линзы не подходят? ношу 4-й день. Т.к. только на одном глазу (у меня один глаз -4,5, второй - норма), то не с чем сравнивать. После снятия линзы - немного печет глаз. Чуть-чуть. А при ношении иногда, пропадает резкозть. Как пелена какая-то. Если поморгать - проходит. Может, это норма, а может и нет?..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У меня были B&L трёхмесячные, которые надо снимать раз в неделю. Так вот ночью она у меня выпала из глаза, такого у меня больше никогда ни до этого ни после не было. Когда я пришла в Ликон и мне предложили B&L, я рассказала про этот случай и своё негативное впечатление, врач сказала, что скорее всего мне просто поставили не мой диаметр. Эти не выпадают:)) Хотя вечером часов в 10 глаза стягивают -хочется или спать поскорее лесь или снять их.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мне кажется, это норма У меня тоже самое. просто белка много (у меня) и надо глаза капать (без линз) утром за 20 мин до надевания и вечером. Посмотрю дома название и в понедельник напишу, если интересно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Є спецальні краплі для лінз, вони заміняють сльозу людську, можна ними покапати.А чи підходять лінзи чи ні, це визначається часом.Я наприклад зовсім їх не відчуваю.У мене вже рефлекс виробився просто шо їх треба зняти та надіти.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ні, у мене на три місяці, але я знімаю та одіваю кожний день.Після Акваланових не хочу взагалі вночі спати в лінзах.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да, пожалуйста .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

да я, вроде, тоже совсем не чувствую. если не считать этот "поволоки" и иногда легкого печения... Может, еще компьютер дает? Я целый день сижу за монитором.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А я иногда сплю, когда еду в командировку - ночью в поезде (но это редко) или в самолёте часок. А так тоже снимаю/одеваю каждый день. Привыкла уже. А то аквалановские раньше раз в 2 месяца снимала - вот ленивая была.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну ти ше мало в них походила. щоб сказати чи ти звикла чи ні.Я з самого початку взагалі тільки по 4 години в день носила лінзи.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А я навіть і в поїзді знімаю і беру з собою окуляри.А ти таблетками користуєшся для лінз?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а я рожала в B&L оба раза :) Оля, Богдана (9.01.01), Никита (17.04.02)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Слушай, надо им идею подкинуть, мы вас вот так вот пиарим, а вы нам :))))Шучу. А у тебя какое зрение?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Пользовалась баушевскими, когда аквалановские линзы носила. А теперь только раствором Renew с синей этикеткой. Но врач сказала, если я ношу месячные линзы больше месяца, надо купить таблетки.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

зрение около -4 оба глаза, без астигматизма и пр. раньше (когда в первом ВУЗе училась) было -5.5, потом перестала читать и стало -3.5. но работа с компьютером чуток ухудшила зрение, радуюсь, что не до прежнего уровня! :)Оля, Богдана (9.01.01), Никита (17.04.02)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Наобещала, а капель дома у меня нет:-(((. Думала, что есть новая упаковка, а я её уже использовала. Нужно идти выписывать новые. Потом напишу.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ок )) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В таких звичайних? Що кожний день знімати одівати треба?Оля, а хотіла тебе ще запитати по поводу ліжка, що ти мені дала координати на Княжому Затону.А яке у вас ліжко(з чого), яке за розміром і скільки ви заплатили за нього?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Відповіді 1. Про лінзи - ношу звичайні B&L Optima FW, тримісячні. Зазвичай їх треба знімати принаймні на 4-6 (краще 8-12) годин щодоби. Іноді я не знімаю їх на ніч (коли народилася мала, я була настільки збуджена, що не знімала ті лінзи майже тиждень, що була у пол.будинку:)). Майже завжди, так би мовити, "переношу" лінзи, тобто призначені на 3 місяці можу носити півроку. Головне - щоб розчин був якісний - мені дуже подобається OptiFree від Alcon - навіть не варто його порівнювати з Renu Multiplus!2. Про ліжко. Розмір 180Х200, в принципі, виготовити можуть за будь-якими розмірами - справа лише у часі виготовлення та вартості самого ліжка. Стандартний розмір в них 160Х200. Матеріал -вільха. Може бути 6 відтінків тонування деревини, але, наскільки я пам`ятаю, з іншими видами деревини вони не працюють. Коштувало там те ліжко, якщо не помиляюсь, біля 400 доларів. Матрац купували окремо, "Велам", 180Х200, нам додому з магазину привезли. За нього віддали 1120 грн. (Такий самий Венето "потяг" би за 500 доларів). До речі, дуже непогані матраци, подивись www.velam.com.ua - там є усі моделі та координати продавців у Києві.Оля, Богдана (9.01.01), Никита (17.04.02)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение