гастроскопія - це не страшно!

3 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Хочу сказати велике дякую лікарю Меренко Юлія Сергіївна за те, що дала мені можливість перебороти свій дитячий страх лікарів! Вона дійсно лікарь за покликанням, самий добрий і чутливий ! Як я боялася йти на процедру гастроскопія ви навіть не можете собі уявити, після того як лікар мені її призначив дві ночі не могла спати все уявляла собі як це все буде, і від цього мої страхи тільки зростали, але і розуміла що процедуру необхідно зробити, тому що здоров'я повино бути на першому місці, а якраз з ними проблеми були серйозні і щоб розвіяти деякі сумніви і назначити правильне лікування без неї ніяк, і я це розуміла, тому пересиливши себе записалася в Медиленд що на Лукьянівці на процедуру. Напевне коли лікарь мене побачив подумала що зі мною явно щось не те і мені не 32 роки, а максимум 10 весь мій страх був в мене на обличі, дорослі "тьоті" так не бояться,  я навіть розмовляти  нормально не могла  так тремтів голос. Але Юлія Сергіївна не розгубилася і не почала мене просто заспокоювати, а розповіла мені всі плюси гастроскопії, що мені дадуть її результати і запевнела що ніякого смертельного дискомфорту не буде ! Запропонвала мені навіть наркоз якщо я дійсно дуже сильно боюсь, але слова лікаря мене якось заспокоїли і я вирішила, треба значить треба ! Так ось Юлія Сергіївна дуже чутливий і компететний лікарь, під час процедури давала мені поради як правильно дихати щоб було менше дискомфорту, жартувала коли бачила мої великі очі від страху але в цілому завдяки лікарю все пройшло добре і дійсно не смертельно! Тому якщо вже я подолала страх під цас такої делікатної процедури, звичайні планові візити до лікарів мені точно не страші , і до слова мій шлунок вилікували ! Тому не бійтесь лікарів і звертайтись до них якщо є якісь проблеми, це краще чим мучатися від болю !

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне еще в детстве делали, лет в 10. Действительно, ничего страшного)  Приятного мало, конечно, но потерпеть можно.

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Мне еще в детстве делали, лет в 10. Действительно, ничего страшного)  Приятного мало, конечно, но потерпеть можно.

0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах