Анекдот

7 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Анекдот Анекдот Мужик заходить в магазин сувенірів. Бачить маленьку бронзову фігурку кішки. На ціннику написано: " кішка - 1000 гривень, її історія -10 000 гривень. "- Я можу купити кішку без історії? - Запитує він продавця.- Звичайно, - відповідає продавець , - Але за історією ви все одно повернетесь. Мужик купує маленьку бронзову кішку і йде по місту. Раптом він помічає , що слідом за ним спочатку йде одна кішка , потім інша , потім ще. Через деякий час за ним уже йдуть тисячі кішок. Мужик в жаху починає тікати . Кішки не відстають. Тоді він розмахується і кидає маленьку бронзову фігурку кішки в річку. Всі кішкитут же стрибають у воду слідом за статуеткою і тонуть .Мужик йде назад , в той же магазин сувенірів. - Я ж попереджав вас , що ви повернетеся за історією , - каже йому продавець.- До біса історію! - Відповідає мужик .- У вас є маленький бронзовий сепаратист?[+sign]"...у мужчин настоящая любовь совершенно бескорыстная ибо безответственная. Ему просто её охота до потери пульса и всё. Дальше этого он не видит и не думает"(LJ)nirig ukr.net[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

)))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

)))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Клас!
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

bozestvenno.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

))))))))))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

:) ))
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас