Пропоную одноразовий дуже срочний підробіток студенту чи учню старших класів (реферат, історія)

17 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Пропоную одноразовий дуже срочний підробіток студенту чи учню старших класів (реферат, історія) Форумчанки, рятуйте, бо більше не знаю де спитати. Можливо ваші діти чи знайомі візьмуться. Треба два реферати з програми історії України і один із всесвітньої за 9ий клас. Теми є. Об"єм 10-15 сторінок, інтернетом користуватись можна, тупо скачувати - ні, має бути хоча б компіляція з кількох джерел і нормальний звязний текст. Треба до вечора в четвер. Оплата за домовленістю.(Якщо що мій нік добре знаходиться пошуком, на форумі я давно, треба одноразово для моєї похресниці, яка захворіла і за станом здоров"я не може зробити цього сама).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ап
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а як же "почни з себе" та європейські цінності без хабарів та все по-чесному? типу ап
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

які теми і яка оплата - пропоную в е-мейлі обговорити:)[email protected][+sign]Мама и маленькая банда:)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

зараз напишу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Могу написать скиньте свою почту, постучусь узнать условия и темы.[+sign]Чем ярче горят мосты за спиной, тем светлее дорога.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а де про хабар? хоча якщо чесно мені теж ця ідея не дуже, але це люди яким я не можу не допомогти, а на кону рік навчання в школі. Коротше там дуже особлива ситуація, довго розказувати.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

почта: [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну, нечесність як мінімум.. купівля практично оцінки без плати налогу)))) ото(((((так на так у кожного може бути особлива ситуація((((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую, домовились
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шахрайство () .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я могла бы, но я неделю на семинаре, а так - это практически моя обычная работа на работе)) [+sign]Мой пост будет последним!))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

щаслива за вашу високу моральність. бажаю ніколи не потрапляти в таку ситуацію.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

при чому тут чиясь моральність? кожна ситуація має назву () .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну, вот вроде и да. А если у ребёнка грипп? Вот я в прошлом году сдавала сессю с гриппом - хайбогмылуэ. Нарисовали троячок. Думаете, я не знаю то, что сдавала? Знаю+ для меня это актуально, потому и знаю. Хотя я, если честно, была готова идти и сдавать с другой группой когда-нибудь, но раз уж нарисовали троячок - так тому и быть.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

грип - це поважна причина для відсутності і заборгованостей () .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 вылечиться и сдать позжеТолько и всего
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах