Переводческое))

11 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Переводческое)) http://memegenerator.net/Crafty-InterpreterPanda eats shoots and leaves. Панда ест, стреляет и уходит
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вильям Трясукопьём - это лучшее! :)))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ржу, конечно, но для чистоты эксперимента забила панду в гугль переводчик, там панда ест побеги и листья))) [+sign]Если на тренажере крутить педали в обратную сторону, то можно потолстеть[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А это - от нашего стола - вашему!+ Караоке
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я первоначально про панду видела карикатуру с анекдотом лет 10 назад [+sign]ex-Goth[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А, коварный переводчик:)) это прикольная штука:)) я на него ВК подписана [+sign]ex-Goth[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А иногда очень полезно не знать языков, сегодня в ФБ+ Vitalii ChepynogaТуристичне...Звичайно, шоб успішно путішествувать, - желатєльно знать якісь мови. Якщо зовсім нічого не знать - то бєда... Але найприкольніше - знать мову погано і верзти всякі дурниці. В мене саме такий варіант язика. Та й який він може буть, якшо англійської мене вчив, в основному, учитель фізкультури, який знав тіки шо "єс, ай хев, ай хев е дресс"... Якось в Неаполі я хотів зробить таксісту, шось приятне і питався йому розказать, шо я помню, як Марадонна грав за "Наполі" в 1989 году. Але я перепутав "мембер" з "рімембером", тож в і ітогє вийшло, що я в 1989 році був членом Марадонни. На шо таксіст неадекватно сказав: бравіссімо... Іншого разу в Індонезії я знову ж таки таксісту хотів похвалиться, шо мені сильно подобається їхнє пиво "Тайгер" (тигр). Але слова "лайк" десь випало, і я йому сказав, по суті угрожающу фразу "ай ем - тайгер"... Він подивився на мене з опаскою і сказав: окей... Потом мовчав всю дорогу, і коли я вийшов з таксі, то с облігченієм вздохнув і бистро с"їбався... На Сардінії я домагався у консьєржа, шоб він мені дав "мап рум" -карту номера, замість карти готельної інфраструктури... Ну я вже був в такому состоянії, шо мені б дійсно карта номера не помішала, а може даже і - глобус спальні чи атлас туалєта... Потом на тій же Сардінії раз замовив чотири порції лікьору мірта (ну, шоб не ходить два рази), але сказав "баттл" замість "глясс" і бармен приніс мені чотири літрові бутилки лікьору, як я, собственно, і заказував... Я йому сказав: ладно, хай буде, не поміша... І як показав дальнєйший ход развітія собитій - я не ошибся...Найкраще общаться англійською з турками, які її знають так само як і я, прімєрно... Тєм болєє, шо в Турції для повної комунікації абсолютно достатньо п"яти слів. Тіпа, твенті бір, пліз, шнель, хенде-хох і "веариз тут можна посцать?"... А от в англомовних странах таке не проходить ні в какую. Я їздив на екскурсію в дождьвий ліс в Австралії (він справді був дождьовий, бо з неба лило таке, шо страшно вспомнить). І ніяк не понімав, якого хера мій екскурсовод нав"язчиво питається мені шось об"яснить на фінському язику з добавлєніями удмуртського нарєчія... То в їх англійська така... Він мені шось сказав і вийшов з машини, а я ніфіга не пойняв і поплівся за ним, бо думав, шо він покаже мені шось інтірєсне. Оказується він просто хотів в туалєт. Побачив, шо я прийшов за ним, і попитався обнять мене за лопатку... Підар... Тому я рішив тікать од нього і піймав таксі. По дорозі я вимок до нитки і нарешті таки побачив кенгуру, яке сиділо навприсідки і грусно срало в траву. Мокре... Коли побачило мене, то втекло сильними мускулистими прижками в даль, так, мабуть, і не досравши...А пару днів назад в Парижі, в маркеті "Бомарше", на домаганія продавшиці, шо я тіпа хочу купить, я сказав: джаст смокінг (замість - лукінг; оговорився короче)... А вона мені каже: нє, тіпа, тут нельзя курить, тіки надворі можна... То я обідився і нічого в неї не купив...Ше часто чогось путається "ай ем" і "ю"... То я обично кажу офіціантам: кен ю смокі... А вони обично відповідають: "я знаю", або "спасіба, я не курю..."... Дебіли, плять...https://www.facebook.com/vitalii.chepynoga?hc_location=friend_browser&fref=pymk
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+супер)) [+sign]жизнь станет проще, если не смотреть на прошлоеЕсли вы решили действовать — закройте двери для сомнений. Фридрих Ницше[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а как же "я всего лишь король жоп"?))))) [+sign]...парило облако в снегу, почти невидное для глаза.Я всё могу, я всё смогу, мне путь отныне не заказанНи в горний ветреный приют, ни в дольний шёпот полумрака…И только крылья знать дают, что мир повсюду одинаков.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Он прекрасен)))) а по поводу турков, помницца я еще лет 15 Назад объясняла младшей коллеге, что если она хочет, чтобы турки ее поняли, то про согласование времен придется забыть))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах