Переводческое))

11 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Переводческое)) http://memegenerator.net/Crafty-InterpreterPanda eats shoots and leaves. Панда ест, стреляет и уходит
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Вильям Трясукопьём - это лучшее! :)))))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ржу, конечно, но для чистоты эксперимента забила панду в гугль переводчик, там панда ест побеги и листья))) [+sign]Если на тренажере крутить педали в обратную сторону, то можно потолстеть[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А это - от нашего стола - вашему!+ Караоке
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я первоначально про панду видела карикатуру с анекдотом лет 10 назад [+sign]ex-Goth[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А, коварный переводчик:)) это прикольная штука:)) я на него ВК подписана [+sign]ex-Goth[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А иногда очень полезно не знать языков, сегодня в ФБ+ Vitalii ChepynogaТуристичне...Звичайно, шоб успішно путішествувать, - желатєльно знать якісь мови. Якщо зовсім нічого не знать - то бєда... Але найприкольніше - знать мову погано і верзти всякі дурниці. В мене саме такий варіант язика. Та й який він може буть, якшо англійської мене вчив, в основному, учитель фізкультури, який знав тіки шо "єс, ай хев, ай хев е дресс"... Якось в Неаполі я хотів зробить таксісту, шось приятне і питався йому розказать, шо я помню, як Марадонна грав за "Наполі" в 1989 году. Але я перепутав "мембер" з "рімембером", тож в і ітогє вийшло, що я в 1989 році був членом Марадонни. На шо таксіст неадекватно сказав: бравіссімо... Іншого разу в Індонезії я знову ж таки таксісту хотів похвалиться, шо мені сильно подобається їхнє пиво "Тайгер" (тигр). Але слова "лайк" десь випало, і я йому сказав, по суті угрожающу фразу "ай ем - тайгер"... Він подивився на мене з опаскою і сказав: окей... Потом мовчав всю дорогу, і коли я вийшов з таксі, то с облігченієм вздохнув і бистро с"їбався... На Сардінії я домагався у консьєржа, шоб він мені дав "мап рум" -карту номера, замість карти готельної інфраструктури... Ну я вже був в такому состоянії, шо мені б дійсно карта номера не помішала, а може даже і - глобус спальні чи атлас туалєта... Потом на тій же Сардінії раз замовив чотири порції лікьору мірта (ну, шоб не ходить два рази), але сказав "баттл" замість "глясс" і бармен приніс мені чотири літрові бутилки лікьору, як я, собственно, і заказував... Я йому сказав: ладно, хай буде, не поміша... І як показав дальнєйший ход развітія собитій - я не ошибся...Найкраще общаться англійською з турками, які її знають так само як і я, прімєрно... Тєм болєє, шо в Турції для повної комунікації абсолютно достатньо п"яти слів. Тіпа, твенті бір, пліз, шнель, хенде-хох і "веариз тут можна посцать?"... А от в англомовних странах таке не проходить ні в какую. Я їздив на екскурсію в дождьвий ліс в Австралії (він справді був дождьовий, бо з неба лило таке, шо страшно вспомнить). І ніяк не понімав, якого хера мій екскурсовод нав"язчиво питається мені шось об"яснить на фінському язику з добавлєніями удмуртського нарєчія... То в їх англійська така... Він мені шось сказав і вийшов з машини, а я ніфіга не пойняв і поплівся за ним, бо думав, шо він покаже мені шось інтірєсне. Оказується він просто хотів в туалєт. Побачив, шо я прийшов за ним, і попитався обнять мене за лопатку... Підар... Тому я рішив тікать од нього і піймав таксі. По дорозі я вимок до нитки і нарешті таки побачив кенгуру, яке сиділо навприсідки і грусно срало в траву. Мокре... Коли побачило мене, то втекло сильними мускулистими прижками в даль, так, мабуть, і не досравши...А пару днів назад в Парижі, в маркеті "Бомарше", на домаганія продавшиці, шо я тіпа хочу купить, я сказав: джаст смокінг (замість - лукінг; оговорився короче)... А вона мені каже: нє, тіпа, тут нельзя курить, тіки надворі можна... То я обідився і нічого в неї не купив...Ше часто чогось путається "ай ем" і "ю"... То я обично кажу офіціантам: кен ю смокі... А вони обично відповідають: "я знаю", або "спасіба, я не курю..."... Дебіли, плять...https://www.facebook.com/vitalii.chepynoga?hc_location=friend_browser&fref=pymk
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

+супер)) [+sign]жизнь станет проще, если не смотреть на прошлоеЕсли вы решили действовать — закройте двери для сомнений. Фридрих Ницше[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а как же "я всего лишь король жоп"?))))) [+sign]...парило облако в снегу, почти невидное для глаза.Я всё могу, я всё смогу, мне путь отныне не заказанНи в горний ветреный приют, ни в дольний шёпот полумрака…И только крылья знать дают, что мир повсюду одинаков.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Он прекрасен)))) а по поводу турков, помницца я еще лет 15 Назад объясняла младшей коллеге, что если она хочет, чтобы турки ее поняли, то про согласование времен придется забыть))))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас