З Болгарії в Грецію.

17 сообщений в этой теме

Опубликовано:

З Болгарії в Грецію. Чи хтось поєднував ці країни в одному маршруті? Куди їздили: на Халкідіки, чи далі? Чим? Подліться![+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ездили. В Софию на самолете, в Софии брали напрокат кемпер. Потом на Халкидики, несколько дней купались там, переезжая каждый день на другой пляж. Испортилась погода - мы поехали в Салоники и после них решили двинуть в Порто Кацики (это еще до землетрясения было). Провели там несколько дней, и обратно в Болгарию через Метеоры. Дело было в октябре, с первого октября сезон кемпингов заканчивается, поэтому отдыхали дикарями, хотя в Греции дико кемпинговать запрещено. Купались каждый день, маршрут прокладывали в основном ориентируясь на погоду, но основные места для кемпера наметили еще из дома, конечно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да, ездили не раз - в Салоники)) и дальше - Кассандра, Ситония и до Афин и обратно. Дорога там отличная до Греции[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, колеги, надихаєте )) Свого транспорту не буде, тому мандрувати вздовж пляжів не вийде. Теж думаю про Салоніки і якусь точку для пляжного відпочинку на Халкідіках. Яку? Важливо, щоб було відносно зелено і не надто багато людей.[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

смотрите Ситонию на Халкидиках, это про зелено и мало людей(-) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Болгари літають на Тасос, хоч, думаю, можна і доїхати туди машиною+ цілком виправдано на Халкідікі, якщо більше часу - на будь-який з островів можете потрапити паромом, хоч на 1 день, хоч на всю відпустку[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Из Софии в Салоники можно поездом или автобусом(-) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

напрасно не хотите путешествовать ) мне лично Халкидики сильно напомнили Крым.Вообще, страна волшебная, конечно - ландшафты, море, рощи оливковые... Я противница палаточного отдыха, но практика показала, что кемпер - это очень приемлемый по комфорту вариант, плюс свобода передвижений, много интересного можно задумать посмотреть. И дороги там неплохие.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ездили два раза - один раз в Александропули, второй раз на Халкидики (а после этого в Игуменицу, на паром, и потом в Италию)Ездили на своем авто. Маршруты были разные.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хочу ) Але кемпер - це зовсім не про нас ))() .[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Там, здається, летіти не обов"язково ) До Салонік ближче, ніж до Бургаса...Чи можна у вас ще спитати поради про Софію і околиці?[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну дивлячись звідки))) ті хто в Русе живуть - летять із Бухаресту, 70 км+ а до Софії - 250. Але у нас в планах цього вересня Греція поїдемо обовязково на Халкідікі. По Софії - питайте, звичайно)))[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую, питаю: які одноденні або (на вікенд) маршрути порадите з Софії? Цікавить і природа і історія.[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на саму Софію досить 1 дня - собор Ол.Невського+ Св Софія, Президенство, і потім можн поіхати в передмістя, подивитись Боянську церкву, Історичний музей (якщо пощастить - всі скарби побачите), і піднятись на Вітошу - панораму всієї Софії подивитись. Рильський монастир- це мастхев, іще - Рупіте-Роженський монастир і завершити винами в Мельнику. А звідти - уже можна й у Грецію)))[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В Софії якраз доведеться провести багато часу (вимушено). Не тиждень і не два. Тому шукаю варіанти навколо ))[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Тоді можно в Охрид поїхати, місто просто бомба, це колиска писемності нашої Святі Климент та Наум Охридські вважаються авторами кирилиці, а ніяк не Кирил (то була глаголиця у його виконанні). Місто дуже красиве, колоритне, і вже не кажу про Охридське озеро. З Софії мають їздити навіть автобуси туди, або ж екскурсії на 1 день, як і до Афін памятаю, в Афіни була ціна щось на кшталт 35 євро! та і взагалі, гляньте, куди літають рейси віззейр із Софії.Ще можно в фортецю Царі Малі Град, в Белчинські бані мінеральні, в Сапарева баня можна - там гейзер гарячий, Велінград, Санданські, в Тірново навіть на північ можна і потрубно поїхати! А будете по роботі чи щось трапилось? В Русе до нас заїзжайте, коли ви будете? я там з середини вересня буду[+sign][email protected][-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дуже дякую! Буду літом в ролі декабристки )Порадами обов"язково скористаюся.[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах