Залишаюсь на літо наодинці зі своїм целюлітом((( Не проходіть!

13 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Залишаюсь на літо наодинці зі своїм целюлітом((( Не проходіть! У майстра по масажу дитятко захворіло((( А я більше нікого хорошого не знаю((( Знаю що така тема вже десь була, але все ж таки дайте телефон провіреного результатом майстра. Живу на Позняках, григоренка 28. Додому приходжу в 20.00, дуже чекаю майстра на дом, впринципі згідна ходити і на дом до майстра, якщо він працює на спец столі. Дуже потрібна((( Я не повна 48 кг, хочеться підтянути шкіру і в деяких місцях забрати целюлітик)) Спорт не пропонувати, хулу-хуп це вже вершина спортивної нагрузки для мене))) tanjavasylyshyn@mail.ru можна і тут радити, можливо комусь пригодиться)))

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А принципово будь-куди, тільки не в салон? Я ходила в салон на Позняках на 20.30, мене чекали, бо теж можу на самий пізній час. Результат дуже хороший, тіло підтягнуте. Масаж вакуумно-роликовий.

Поделиться сообщением

Опубликовано:

возле великой кишени на григоренко мой мастер живет. я тут давала ее координаты, но когда она попала в больницу с гипертоническим кризомк ней пришла клиентка, которую она не успела предупредить. Разгорелся скандал, что она лежа под капельницей не перезвонила. Так что решайте сами, если есть желание телефон дам.))

Поделиться сообщением

Опубликовано:

п.с. описала ситуацию сразу, чтобы вторично не мусолить тему и не засорять ваш топик))) ч

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Массажист 8093 692 21 41 Рекомендую, хороший специалист.

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Динка29) написала Вам на почту)))

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ні не принципово, якщо ціна нормальна, то ще зручніше в салоні А куди Ви ходили, часом не у формулу тіла, і як Вам майстер, результатом задоволені?

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ні в інший салон "Райський птах", бо там ціна нижча 5 хв-25 грн. Спеціалісти чудові, ходила до трьох різних, бо мені було зручно не прив"язуватись до графіка одного спеціаліста, а ходити, коли мені зручно.

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а скільки процедур потрібно, щоб був ехвект?) і по скільки хвилин? Це на Княжому затоні?

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Зазвичай 10 Якщо "вариант сложный", то може бути 15. Мені цілком вистачає 10. Тривалість процедури десь 35-45 хв. Це вже визначаєтесь з спеціалістом. Салон на Ахматової 35а, за "Кишенею".

Поделиться сообщением

Новые лекарства на сайте:

Опубликовано:

Будь ласка , дайте уточнення 5хв- 25 грн. Один сеанс 35-45 хв . То скільки ж ви платили за один сеанс ?

Поделиться сообщением

Опубликовано:

За сеанс 35 хв 175 грн. Я проплатила 10 процедур наперед зі знижкою 20%, тобто тоді сеанс коштує 140 грн.

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ты не один! 1+1 :))))Нас таких силит пол - офиса

Поделиться сообщением

Пожалуйста, войдите для комментирования

Вы сможете оставить комментарий после входа

Войти сейчас