Залишаюсь на літо наодинці зі своїм целюлітом((( Не проходіть!

13 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Залишаюсь на літо наодинці зі своїм целюлітом((( Не проходіть! У майстра по масажу дитятко захворіло((( А я більше нікого хорошого не знаю((( Знаю що така тема вже десь була, але все ж таки дайте телефон провіреного результатом майстра. Живу на Позняках, григоренка 28. Додому приходжу в 20.00, дуже чекаю майстра на дом, впринципі згідна ходити і на дом до майстра, якщо він працює на спец столі. Дуже потрібна((( Я не повна 48 кг, хочеться підтянути шкіру і в деяких місцях забрати целюлітик)) Спорт не пропонувати, хулу-хуп це вже вершина спортивної нагрузки для мене))) [email protected] можна і тут радити, можливо комусь пригодиться)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А принципово будь-куди, тільки не в салон? Я ходила в салон на Позняках на 20.30, мене чекали, бо теж можу на самий пізній час. Результат дуже хороший, тіло підтягнуте. Масаж вакуумно-роликовий.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

возле великой кишени на григоренко мой мастер живет. я тут давала ее координаты, но когда она попала в больницу с гипертоническим кризомк ней пришла клиентка, которую она не успела предупредить. Разгорелся скандал, что она лежа под капельницей не перезвонила. Так что решайте сами, если есть желание телефон дам.))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

п.с. описала ситуацию сразу, чтобы вторично не мусолить тему и не засорять ваш топик))) ч
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Массажист 8093 692 21 41 Рекомендую, хороший специалист.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Динка29) написала Вам на почту)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ні не принципово, якщо ціна нормальна, то ще зручніше в салоні А куди Ви ходили, часом не у формулу тіла, і як Вам майстер, результатом задоволені?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ні в інший салон "Райський птах", бо там ціна нижча 5 хв-25 грн. Спеціалісти чудові, ходила до трьох різних, бо мені було зручно не прив"язуватись до графіка одного спеціаліста, а ходити, коли мені зручно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а скільки процедур потрібно, щоб був ехвект?) і по скільки хвилин? Це на Княжому затоні?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Зазвичай 10 Якщо "вариант сложный", то може бути 15. Мені цілком вистачає 10. Тривалість процедури десь 35-45 хв. Це вже визначаєтесь з спеціалістом. Салон на Ахматової 35а, за "Кишенею".
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Будь ласка , дайте уточнення 5хв- 25 грн. Один сеанс 35-45 хв . То скільки ж ви платили за один сеанс ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

За сеанс 35 хв 175 грн. Я проплатила 10 процедур наперед зі знижкою 20%, тобто тоді сеанс коштує 140 грн.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ты не один! 1+1 :))))Нас таких силит пол - офиса
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение