шукаю підручники б/у

8 сообщений в этой теме

Опубликовано:

шукаю підручники б/у куплю підручники б/у для 2 класу: 1. Богданович, Лишенко МАТЕМАТИКА - Генеза, 2012 2. Вашуленко, Дубовик УКРАЇНСЬКА МОВА - Освіта, 2013 3. Савченко ЛІТЕРАТУРНЕ ЧИТАННЯ - Освіта, 2012 4. Йолкіна КНИЖКОВА КРАЇНА - Генеза, 2013 5. Гільберг, Сак ПРИРОДОЗНАВСТВО - Генеза 6. Веремійчук, Тименко ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ - Генеза 7. Масол, Гайдамака, Очеретяна МИСТЕЦТВО - Генеза 8. Гнатюк ОСНОВИ ЗДОРОВ"Я - Генеза
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

если нужны - можем отдать Зошит друга природи (Грущинська)Зошит з лiт.читання (Науменко)2 клас
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не відмовлюсь) в нас тільки перші кроки на ДО і я ще не зовсім розумію, що треба, тому беру все,що пропонують))як з Вами можна зв"язатись?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

093-0336686 Юлятерриториально - Осокорки или Олимпийская по будням
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у меня есть+ Математика БогдановичРідна мова Вашуленко 1 та 2 частини ( надо проверить)Если надо, пишите [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

написала на мейл
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ап
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

кое-что есть 1) Савченко,освіта (не литер.читання а) "Я люблю читати" ,нова2)Зошит з оцінювання досягнень з укр.мови - дві частини: контрольні і тестовий контроль, нові3) " У країні майстрів" - альбом з малювання, новий4) Перлинка, з літ. читання, Науменко, б/у5) "Подружися зі словом" зошит з розвитку мовлення , только подписани имя и фамилия. в придачу отдам бу зошити бессплатно. Звоните: 067-286-3918
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах