Планшет для дочки

9 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Планшет для дочки Який планшет придбати для дочки (4 клас), щоб можна використовувати його для школи (ел. підручники) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дівчата, порадьте, будь- ласка, які гаджети викоритовують ваші діти в школі для ел. підручників, планшет шукати чи ел. книгу. Вдома користуємося тільки нетбуком, досвіду з планшетами немає зовсім. Дякую.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я купила в 4-кл. LG 10 дюйм. вот такой:http://www.eldorado.com.ua/lg-g-pad-10.1-black-lgv700.acisbk/p1334954/цена упала, в начале лета стоял 5,5 тыс.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вопрос у меня мальчик, гоняю от телефона, нетбука и телевизора по очереди. Если куплю в школу планшет, то переживаю о том, чем будут заниматься на переменах... как с этим бороться?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

да просто бороться, покупать планшет не последней модели, а устаревшей на котором многие игры не будут идти, а те которые идут - не будут интересны, по крайней мере я планирую такили цветную электронную книгу, но выбор невелик
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Послушаю()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

АСЕР , неприхотлив, недорог, удобен .Только носить обязательно в чехле
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не знаю, нашим бы на переменках успеть в туалет сбегать и перекусить , какой там планшет с играми..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дякую за поради, а книжки електронні з вбудованими словниками хтось використовує? В мене сама елементарна ел. книга Prestigio, мені читати достатньо, думала для дочки купити зі словником, але ціни на них - як на планшет. То вже якщо платити, то за більше функцій і купувати планшет, а не морочитися з книгами ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах