Адаптація підлітка в сучасному житті...

15 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Адаптація підлітка в сучасному житті... Напевно ваші діти стикалися з такими явищами як: брехня, зрада товариша, не дотримання даного слова, пліткарство, заздрість .....і .т і. Як ви, як батьки, пояснюєте "реаліі нашого буття", або порадьте літературу для мене (мами ) і для підлітка, в яких висвітлюватимуться дані питання.Хочу розширити своє бачення на такі ситуації, бо я в основному керуюся совістю і враховуюю почуття інших людей, моя донька така ж і реагує відповідно, але частенько це нікому не потрібно(в кращому випадку), а інколи призводить до сліз і класичного запитання "Мама, ну чому ж так". От для прикладу ситуація на яку можна двояко реагувати: домовилася моя донька з подружкою про спільний похід на певне міроприємство, але при цьому є потреба в участі батьків (відвезти і забрати), дівчата хотіли продовжити спілкування далі і моя донька попросила щоб подружка заночувала у нас (тобто після міроприємства наш тато забирає обох до нас), ОК, донька отримала наш дозвіл і підтримку, дівчата з нетерпінням чекають........Вчора приходжу додому, а моя ридма ридає; на питання "що трапилось?" слухаю розповідь про те, що в дівчат була розмова і подружка говорить, що її мама відпустить до нас, лише після розмови зі мною(Боже, яка чудова мама подумала я, бо на стадіі вирішення спільного дозвілля мене це питання муляло, а тут. все прекрасно). АЛЕ, в подружки підвернувся інший варіант з боку іншої дівчинки, яка запросила до себе і де не буде батьків. Тож подружка моїй просто говорить про те. що якщо її не відпустять туди(на окрему квартиру), то нехай твоя мама(тобто я) телефонує до моєї (мами подружки) і домовляється про поїздку до нас на гостини. Моя плаче, "мама, як так можна?; ми ж вже давно про це домовились?; чому вона знехтувала мною?, я не хочу бути запасним аеродромом,; я була про неї іншої думки, чому? чому?" Ми вчора багато говорили і сьогодні рано ранком, коли донька збиралася в коледж, я бачу її збентеженість і розчарування, намагаюся допомогти словом, розрадити, але не можу навчити її не приймати все так близько до серця. Хочу щось почитати на дану тематику, і доньці порадити.Буду вдячна за поради.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

()
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

У нас это все было не в подростковом возрасте, а в 1-2 классе какие-то интриги, "разводилово" на деньги, приглашение на ДР и потом отбирание этого самого приглашения...Мой ребенок доверчивый и прямолинейный не мог понять, как же так.....Плакал, просил перевести в другую школу....Говорила, объясняла, поддерживала, в некоторых случаях обращалась к учителю...Основной мой посыл - ты в школу ходишь не только учиться читать и писать, а и учиться строить отношения....это очень трудная работа, не всегда люди и их поступки соответствуют твоим ожиданиям...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

так, я це розумію і вона з часом теж усвідомить багацько речей, але так же хочеться зменшити напругу+ в купу до всього додається юнацький максималізм і прагнення робити категоричні висновки. В розмовах я завжди намагаюся їй показати що може відчувати людина по цю і протилежну сторону, чому людина могла прийняти те чи інше рішення, про те що будь хто може пошкодувати про певні речі........не хочу щоб приймала людей тільки як "біле і чорне".
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

()
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

в школі донька теж стикалася з подібним+ але раніше досить швидко переключалася, вдавалося балансувати між здоровим глуздом і тим що всі люди різні, із своїми цінностями, і ми не можемо змінювати інших, але ми можемо або продовжувати спілкування або уникати його.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Владимир Леви + http://www.levi.ru/
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

та я теж вела змалечку.......
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ок, дякую, почитаю
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Это чувства, тут ничего не посоветовать. Умом можно понимать ничтожность проблемы, но все равно будет больно. С годами проходит... Можете представить себе, какая реакция мамы была бы Вам наиболее приятна в том возрасте. Я так делаю обычно))[+sign]Если Вам нужны кондиционеры по приятной цене - пишите artcat80@yahoo.com____________________________________Фарш невозможно провернуть назад...У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неде[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а что тут посоветуешь... это жизнь, это чувства. просто быть рядом, слушать и слышать, сочувствовать и поддерживать...[+sign]"Мои крылья не оставили следа в небе, но я не печалюсь - я-то знаю, что летал".Рабиндранат Тагор[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

якщо честно, я дуже вдячна своїй доні за ті відношення+ які ми змогли побудувати разом. Звичайно говоримо і слухаю, слухаю, інколи моделюємо власну поведінку в тій чи іншій ситуації, прогнозуємо реакцію....Я розумію, що вона чутлива, але ж так хочеться дати сил, терпіння і мудрості.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

тут только время... даст бог, окрепнет с годами, научится более философски относиться [+sign]"Мои крылья не оставили следа в небе, но я не печалюсь - я-то знаю, что летал".Рабиндранат Тагор[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

можно я вам сериал подростковый порекомендую) называется "Гимнастки".девочки подростки, проблемы со всеми вытекающими (скандалы, интриги, расследования). школу не показывают, что только в плюс, я считаю. но взаимоотношения очень хорошо раскрываются. моя смотрит во все глаза и уши. я тоже, к слову сказать, втянулась. потом обсуждаем ситуации, разбираем что и как. для девочек самое то)вот, гляньте описание:http://www.kinopoisk.ru/film/433849/[+sign]Не так страшен Кастанеда, как тот, кто его прочитал.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

правильно вы назвали тему-это именно адаптация в жизни, и это не современность, всегда так было. кроме того, многие подружки в этом возрасте отсеиваются, остаются более надежные. Научите дочь, относится к этому менее эмоционально.
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас