Сумки Baccini хтось має?

3 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Сумки Baccini хтось має? Що можете сказати про якість шкіри та фурнітури і взагалі, як вони виглядають в житті?Підшукую собі на зиму сумку у сірих кольорах у середньому ціновому сегменті, і щось не дуже великий в мене вибір... :( Передивилась майже всі пропозиції на ebags, ebay, 6pm, amazon i натрапила на марку з непоганими цінами, гарними відгуками і моделями, що мені подобаються - Baccini. Ну ось, наприклад лінк на Амазоні:http://www.amazon.com/s/ref=bl_sr_apparel?_encoding=UTF8&field-brandtextbin=BACCINI&node=1036592 (вона ще на Ібей та інших сайтах є).Начебто це італійська марка одягу і взуття, у відгуках пишуть, що у сумок гарна м`яка шкіра і носяться непогано.Непокоїть мене дуже велика знижка і не дуже багато відомостей про цей бренд в інтернеті. Чи не той це випадок, як із побутовою технікою - коли про начебто німецьку або італійську марку в цих країнах ніхто не чув, а все роблять у Росії чи Китаї :) І підкажіть будь-ласочка, де ще можна подивитись сірі шкіряні сумки величезного розміру і фасону "Хобо" (це як великий мішок під картоплю на плече) не базарних хвасонів без купи золотих бляшок? :))) У Італія Вогс хтось був нещодавно - чи є там щось подібне?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ніхто? (((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

какая сумка!!! видно. что кожа классная. за такие деньги и думать не надо. разве в италия вогз есть вообще что-то классное? я там только массмаркет видела. если будете делать заказ - маякните. я бы присоединилась
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение