З чого починати здавати квартиру в оренду?

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

З чого починати здавати квартиру в оренду? Вирішили здавати квартиру, комунальні дорогі, стоїть поки що без діла, думаємо, дитина ще з нами рочків 5-6 поживе, а якщо поїде вчитись, то квартира стоятиме і довше. Квартира двокімнатна, ремонт і техніка частково є, телевізор і холодильник не нові, але сантехніка, бойлер, проводка - всі нові, шафа-купе в коридорі, меблі на кухні гарні. Є меблі, давнини 10-20 років (дивані новіші).От не знаю, з чого почати, дати оголошення на Olx? Шукати брокера? Оновити ремонт в кімнатах (шпалери та може лінолеум поміняти?) Чи треба міняти штори і килими на підлозі? Скільки це може коштувати?Які договори укладати? І яка може бути вартість за таку квартиру? Тисяч 5 (50 м, 10 хв від метро)? Комунальні +? Або має входити в оплату? Як не попасти на шахраїв, на що звертати увагу?Буду вдячна за будь які поради!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нащо вам той брокер? Подивіться, скільки на ОЛХ коштують такі квартири і здавайте. [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нічого не робити. Здавати як є. Вивести ціну помісячну, взяти сумми за 1 і останній місяці + сумма залог за збереження майна. Договір, в якому вказати що будете перевіряти лічильники.брокери вас самі знайдуть.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нічого не міняти мої орендарі вирішили зняти всі дуже пристойні штори, живуть з голими вікнами. Чомусь зняли навіть скляну штору у ванній. Тому виставляйте як є, а там дивіться під потреби конкретного клієнта. Зробіть гарні фото. Якщо хочете бульш-менш реальні відгуки і ви готові до них, то запустіть у фб https://www.facebook.com/groups/rieltory.zlo/?fref=tsтам же подивіться, як йде обговорення подібних до вашого варіантів.Біля метро у пристойному стані квартира може бути і 5, і 10. Залежно яке то метро, сільки кімнат, на які поступки ви готові йти(тварини, діти, переселенці)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ничего не менять и не покупать. Думаю, что можно дороже 5 сдать. Сейчас 1ком у метро 5-6-7тыс, смотря какое метро рядом, конечно...[+sign]Заказывайте самостоятельно http://www.iherb.com/. Используйте код WJN073, получите $10 скидку на первый заказ стоимостью от $40, или $5 скидку на заказ стоимостью менее $40.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Если надумаете наводить косметику, рекомендую компанию, которая занимается комплексными ремонтами. Косметический ремонт обходится от 500 гривен за квадратный метр по полу 0966281245[+sign]Ты так красива, невыносимо...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах