Постільна білизна і температура зберігання

5 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Постільна білизна і температура зберігання є у мене потреба залишити на зберігання деякі мої подушки-ковдри, постільну білизну і деякі тканини у приміщенні, де зимою температура на рівні плюс 10 град. Яка там вологість-не знаю. Як думаєте, це не занадто низька температура ? Не хотілося б, щоб постіль поцвіла або попліснявіла.Інший варіант-в жилій сільській хаті, але там можуть бути миші і запах старості теж трохи присутній.Що робити?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дивне питання у батьків в селі хата, взимку там невеликий плюс, хата не опалюється. Нічого не цвіте. Хоч там повна шафа білизни і одягу
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

главное,мне кажется, влажность...температура,то такое) может быть выход - вакуумные пакеты?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

О, дякую за досвід! ніколи так нічого не зберігала, тому не знаю. Але раз при невеликому плюсі не цвіте, то і при плюс десяти теж має бути нормально
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

вакуумні пакети, точно допомогають. Але раджу не набивати сильно, + краще взяти більше пакетів, щоб точно протримались. І обирати треба пакети з більш товстої плівки, без малюнків.[+sign]учАСтвовать, чуВствовать, извИнить [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах