Регулювання вікон

6 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Регулювання вікон Терміново потрібно відрегулювати металопластикові вікна. Полотна, які відкриваються попросідали, поутворювалися щілини - порушилися звуко- і теплоізоляція. Самі вікна ставилися років 7 тому, вже і фірми тієї не існує.Дякую,Марта
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

В нас те саме Вікна погано закриваються і не до кінця. Ми скоро будемо міняти балконні двері і думаю може нам відрегулюють і вікна за одно. А в принципі думаю можна подзвонити по фірмах, домовитися.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Пробувала Пробувала телефонувати по фірмах і домловлятися, але лише за регулювання ніхто не хоче братися - не поплатно. Може погано пробувала, а може москітні сітки замовити, а тоді, за одно...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мій чоловік телефон взяв з оголошення якраз регулювання вікон,самі ще не звонили плануемо вже восени викликати . Спробуйте може підійде 80979546886
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У нас недавно было то же самое.. звонили в фирму, которая нам устанавливала окна... Гарантия правда уже прошла, но регулировщик приехал за отдельную плату (смешно сказать 30 грн.), был в нашем районе и заехал. оТРЕГУЛИРОВАЛ ЗА 10 МИНУТ И НА КУХНЕ И В КОМНАТЕ.Фирма называется "Рік пласт", посмотрите в газете с бесплатными объявами- они всегда там рекламу размещают.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую! Рік-пласт поміг. Вже відрегулювали, майстер приємний, професійний і за таку ж плату - 30 гр вікно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение