Пятница, Чепинога

26 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Пятница, Чепинога ЛЮДІ БУДУЩІВОПрочитав романтичний совєт про те, що треба написать листа самому собі в будуще… Десь заховать, а потім прочитать років через десять…Я б краще в прошле собі написав… Не мішай “Єгермайстер” з текілою і ромом… Не купляй генератор іскуственного тумана для проращування сімян за бєшені гроші, він тобі не нужен… Не слухай кума і не питайся в п’яному вигляді встояти на юті лодки, бо порвеш связки на нозі і буде сильно больно… Не питайся ловко перебігти через Козинку,...Писали ми колись пісьмо тому будущему в дєцтві…. Тіпа, здравствуйтє, люді будущіво! Як там ви? Комунізм построїли вже небось? Нові планети освоїли на космічеських ракетах?... Написали і закопали в землю десь вже не помню де…А оце недавно в селі був, бачу – сидять люді будущіво коло чайної… Ну, ті самі пошти що й писали те пісьмо… Тільки полисіли частями й животи поодращували…- Ну шо, люді будущіво, - питаю, - де той комунізм ваш? – Нема ніхрена, - кажуть… Зато от єсть холодне пиво і копчоний лящ свіжий… А копчоний лящ з пивом – це іногда не хуже комунізма, а може даже й краще…В общим, з комунізмом не склалося. І нових планет не освоїли, тільки свою засрали ще більше… Зато освоїли похмілля і методи борьби з ним… Лящ, пиво… Чиста гомеопатія…Так шо я, друзі, на те будуще сильно б не уповав, щоб потом не розстраюваться…Я, конєшно, написав пісьмо собі в будущему… Ну таке – не пісьмо, а записку скоріше… Написав і поклав у пальто… Можу сказать, шо там написано, у мене од вас тайн немає… Я написав: “Ідріть твою мать, ти оце в цьому старому пальті й досі ходиш?”…[+sign]Habits are the invisible architecture of daily life. We repeat about 40% of our behaviour almost daily, so our habits shape our existence and our future.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Еще: Соль Іногда на пошту приходять якісь абсолютно неожиданні, дикі і странні пісьма... Похожі на пророчєства чи заклінанія... Причому вся їх странність видна уже з заголовка, даже відкривати все пісьмо не треба... Сьогодні на пошту заходжу: а там непонятно від кого КАПСЛОКОМ: "Виталий! Нємєдлєнно откажитесь от соли!!!"... - Странно думаю, ну треба ісполнять, якщо капслоком та ще й нємєдлєнно... Банку солі взяв, кажу - разговор у мене до тебе один є неприятний, в общим: соль, я отказиваюсь от тібя, ухаді!... Спасібо за те, шо була в моїй жизні... В ітогє - стоїть в шкафу, плаче ціле утро, прямо істєріка... Шо ви хочете? - Женшчина!!!... Ладно, думаю, оставлю вже тебе, соль... Бо куди воно піде? - Само, одиноке, в незнакомому городі... Все-таки я гуманіст, по-моєму...[+sign]Habits are the invisible architecture of daily life. We repeat about 40% of our behaviour almost daily, so our habits shape our existence and our future.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Еще: Продукты Кохве, какао, картопля, баклажани, кукурудза, помідори, тютюн, перець (болгарський), гарбуз…От я сиджу й думаю, а чим людство вообще занімалось, поки Америку не відкрили… З чого борщ варили? З чупа-чупсів?... А по утрам курили сушену брюкву під чашку ароматного еспрессо з рєпи…[+sign]Habits are the invisible architecture of daily life. We repeat about 40% of our behaviour almost daily, so our habits shape our existence and our future.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) [+sign]Просто ангел. Крылья в стирке, нимб на подзарядке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо,соскучилась за эпосами в таком стиле
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ще: Цей день в історії 14 квітня Сьогодні Україна відмічає день ГАІ… Празник такий… Хотя це така категорія людей, що може відмічать свій день коли захоче… Вони, правда, якось притихли останнім часом, принишкли… Бояться, шо їх ліквідірують… Правда, не сильно… Я колись з одним інспектором сварився і в сєрцах йому сказав: вас скоро ліквідірують… А він каже: то ГАІ ліквідірують, а нас – ні… І откровєнно заржав… Вони такі, живучі… Хоть по сто раз на день їх ліквідіруй, а він палицю полосату візьме, фен в руки (ну ота штука, шо скорость мірять)і впірьод на дорогу, на зароботки… Живучі як оборотні…”Разрішитє оборотіцца!”… С другой сторони сама потребность в гаішниках відпадає потроху. Бо я як в село їхав, то там зараз така дорога (особливо після Золотоніського КП і далі до Дніпропетровська), шо хочеться машину взять на руки і перенести через ями… Для гаішників там “мертва зона”… Ніякий дурак там превишать не в состоянії… Тому цей участок фактично випадає з доходів автоінспекції… Безхозяйственность, - я щитаю… Мені Ізя якось підвозив кудись у Парижі на своїй машині і сильно жалувався на жизнь автолюбітєля. Мер Парижа – підарас, - каже, - об’явив війну машинам, нема де припаркуваться, пробки і тд… То херня, Ізя, - кажу… У нас війну оголосили не машинам, а дорогам і практично побідили вже…Вікіпедія каже, що 14 квітня 1945 року 500 британських бомбардувальників фактично зтерли з лиця землі німецький город Потсдам… Ну Потсдам – то ладно… А нащо вони ще й Дніпропетровську трасу зтерли – от в чом вопрос… Бо сама вона такою б не стала ніяк… Якась аномалія тектонічна… Містіка…А сто три года назад рівно втопився Ді Капріо… Ну в смислі, “Тітанік” затонув. В общим ви пойняли…А в 2010 році, зовсім недавно, 14 квітня сталося ізвєрженіє вулкана з романтичною назвою Ейяф’ядлаййокюдль… Судя по названію, в тому вулкані живуть матюки… Я б на той вулкан не обіжався… Аби мене звали “Ейяф’ядлаййокудль”, -то мене б тоже вирвало… Вулкан цей находиться в Ісландії. А там народ вообще інтересний живе… Вони їдять, напрімєр, предварітєльно закопане і частічно сгнивше м’ясо акули під апетітним названієм “хакарль”… А як хакарль кончиться в них, то доїдають хрутспунгур… Баранячі яйця… Тепер ви знаєте як романтично проводиться врем’я в Ісландії… Треба сісти на вічну мерзлоту взять в одну руку миску хакарля, а в другу шарік хрутспунгура… І дивиться як красіво свірєпствує Ейяф’ядлаййокудль…[+sign]Habits are the invisible architecture of daily life. We repeat about 40% of our behaviour almost daily, so our habits shape our existence and our future.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в цьому плані ми з ним схожі: "А вообше з Юльою працювалося інтірєсно і разнообразно… Тринадцять років… Колись хтось мені “Камасутру” подарив раді прікола…Я картінки подивився, кажу: “Тю! Так це ж мій обичний рабочий день!”[+sign]Мир огромен – в нём точно есть тот, кто будет счастлив, получая именно Ваши взгляд и улыбку.Просто знайте, что в самые тяжелые времена Вселенная подставит спину, и все будет в порядке.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

обожаю его. Недавно перечитывала, выбирала мужу самую соль. Звонил из поезда, говорил ,что просто рыдал))) [+sign]Господи, благодарю Тебя за все, что со мною будет, ибо твердо верю, что любящим Тебя все содействует ко благу[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Добавлю из последнего пару отрывков. Про брата двоюродного Ми з ним, конєшно, отзажигали в своє врем’я удвох… У баби Тетяни покойної (царство їй небесне) починалася сильна предварітєльна тахікардія задовго до нашої встрєчі… А дід Андрій (тоже покойний, конєшно) - суровий чєловєк, вітіран войни і умєрєнний мізантроп - казав нам колись, шо нас треба було потопить ше в дєцтві… Ну це, правда, після того, як ми його мотор дізельний розібрали і в туалєт вкинули… Раді інтірєса… Так шо десь я його понімаю…А коли був ще малим Ігор, то ходив гулять скрізь по опасним містам… Якось тьотя Галя прийшла додому майже опівночі і не застала Ігоря вдома. Клас у четвертий він ходив тоді, по-моєму… Ходила, шукала його скрізь, в міліцію дзвонила, по моргам бігала, а він явився в два часа ночі з рибалки… То вона його била і лаяла… А потім уже в кінці каже: “Хоч би ж ти, дурень, хоч записку яку мені оставив”…Наступного дня вона прийшла додому і побачила на столі записку: “Мама, не переживай, я на Дніпрє… Ми с рібятами нашлі авіаціонную бомбу, немецкую настоящую, ісчо с войни, будем разбирать…Молоток и напильник у меня, скоро буду”… Отзивчивий у мене брат, заботлівий… [+sign]Господи, благодарю Тебя за все, что со мною будет, ибо твердо верю, что любящим Тебя все содействует ко благу[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хлібний Вдар ))))))))) В машині їду, реклама по радіо: “Чоловіки обертають землю… Доки всі сплять… У спеку та холод, без зупинок, без перерви…” і тд… І все це таким томним, бархатним завлікатєльним голосом, що я думав реклама якогось спортклуба…Аж потом оказалось, що це реклама горілки “Хлібний дар”…Ну, не знаю-не знаю, я конєшно точно не скажу, бо горілки не пив уже год десять… Але по моїм старим воспомінаніям, після певної кількості горілки земля обертає чоловіка набагато проворніше чим він її… Бува оберта-оберта, та як кине додолу… “Хлібний Вдар”, - в общим…[+sign]Господи, благодарю Тебя за все, что со мною будет, ибо твердо верю, что любящим Тебя все содействует ко благу[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Хороший он. :) Мне кажется или его пости стали менее "суржиковими"? [+sign]Нет повести печальнее на свете, чем встреча экстраверта с мизантропом.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я бы купила его книгу. Она о моем отце, дядьях, родных... Короче, купила бы ). А я за письменное слово редко когда копейку кину ). Такое все ошоистое вокруг ).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

:)) [+sign]Если твоя шпага коротка, удлини её шагом вперед (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

))) расказ про те як він джип перекинув в криму незабуду нікагда) Якшо врахувать, що написав він його акурат після того, як ми шукали пріключєній і провалились капотом в окоп в чистом полі....я ржала до істерики))) [+sign]У нас не осталось сил на получувства и полутона. У нас остались силы только на любовь и ненависть (с)Бойкотую товари зі штрихкодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Гениально, я ржу на все село!!! [+sign]Не берите от жизни все - не донесёте:))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Нашла этот рассказ, читаю и смеюсь )) "… На всякий случай я сказав автоділлєру, шо я з Маскви, шоб не позорить родіну…""Кішка доїла чіпси з кулька, потом наділа його на голову і пішла додому"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дайте ссыль, плиз) [+sign]Господи, благодарю Тебя за все, что со мною будет, ибо твердо верю, что любящим Тебя все содействует ко благу[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1, це мій останній улюблений уривок з Чепіноги .....земля обертає чоловіка набагато проворніше чим він її…...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Еще - политическое Феєричний долбой… кримський бізнесмен Олег Зубков, власник ялтинського зоопарку “Сказка”, який першим вітав російських окупантів на півострові, а також погрожував випустити на українських військових левів і тигрів (нащо ?), - тепер каже, що хоче покинути Росію через “давлєніє властєй”…Історія обична. Віджимають у нього зоопарк і землю, “дєло ш’ют” і тд… В общим, жизнь в “родной гавані” стала невиносіма…-Хотів я в Україну переїхать, - каже цей придурок,- так мене ж там звинувачують в сепаратизмі і фінансуванні так званого “ополченія”. Опять нескладуха, в общим…При цьому всьому, существо всьо-равно заказало в Китаї пам’ятник Путіну і хочем ним украсить якусь поляну в Криму. І даже сходило в “Артек”, щоб пожалуваться Путіну на тяжолу жизнь і проізвол мєсної влади під час прес-коференції в прямому ефірі… Але йому там сказали “Пашол нахуй отсюда”… Чіво і слєдовало ожидать…Ну нічого, - не унива “кримоватнік”… Є ще й другі страни, - каже…Ага, є… ДиНиРи-ЛиНиРи… От там тебе ждуть точно…В общим, якщо говорити про зоопарк “Сказка”, то його господар весь цей час знаходився явно не з тогу боку клітки…++++++++++++++++Я, кстати, прочтя эту новость вчера в российской прессе, именно такими же словами думала про этого д… крымского бизнесмена. Там много интересных деталей рус.пресса приводит. И парковку, построенную за свои, он теперь обязан за свой же счет снести, и мясо не может для животных с Украины завезти - кормить их теперь нечем, уже отправлял через сети сигнал "сос", и получил обвинение, что какие-то из экзотических животных в его зоопарке ввезены незаконно. Хотя у него вроде есть все документы. Короче, камни с неба, которых они так ждали, начались. :(((([+sign]Habits are the invisible architecture of daily life. We repeat about 40% of our behaviour almost daily, so our habits shape our existence and our future.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

http://www.informator.su/krim/ [+sign]У нас не осталось сил на получувства и полутона. У нас остались силы только на любовь и ненависть (с)Бойкотую товари зі штрихкодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ещё: Скрєпи спинного мозга...В охвачене полум’ям Забайкалля Російська православна церква направила свій мобільний вагон з (sic!)... Благодатним Огньом... Ай, маладца... Батюшкі-свєти, - ви хоч сірники не забули? А свєчі?...[+sign]Не существует самопровозглашённых злодеев, зато самопровозглашённых святых - целые полки и дивизии. А где зло и где добро, в конце концов определяют историки одержавших победу. (с)Не надо путать оптимизм и идиотизм.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А ведь жалко, хороший был зоопарк, и парк Тайган жалко... [+sign]Не берите от жизни все - не донесёте:))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

up [+sign]ідентичність формується в ситуації протистояння. (С) mama_marka [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах