Як правильно йти до цілі?

34 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Як правильно йти до цілі? Щось я останнім часом зациклилась на реалізації однієї мрії... і ніби люди потрібні знайшлись, і позитивно налаштовані, але закон поки не дозволяє. Може дати собі часу трохи перепочити?... а то я кожну можливість використовую, і рухаюсь далі незалежно від результату; не здаюсь... та й моя мрія має обмеження по віку, я вже і так досить років загубила - чи може то не моє?Оця завзятість і напористість вимотує страшенно... але і здатись не можу.А ви як йдете до мети? Що порадите?[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я разделяю поход к цели на два типа: 1) если не достигну - умру? смогу жить (не буквально), если маршрут не преодолею?? и вариант 2) выживу/переживу/ не умру/не засохну. если вариант №1 то иду, не, пру напролом, трудности на пути только бодрят и подталкивают.если вариант №", то отпускаю ситуацию и иду, куда ведет/плыву по течению.Если вопрос о ребенке (ну, мне так показалось), то я бы шла, ломилась, бурила...... [+sign]****************************************Я сегодня просто прелесть какая гадость!!!****************************************[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ні, питання не про дитину... у мене є дочка))) її моя мета теж торкнеться, але в основному це потрібно мені))За Вашим підходом, по першому варіанту - буду жити, але це надто мене зламає(( може варто повчитись не так емоційно сприймати усе, менше горіти ідеєю...життя певно підштовхує мене до 2-го варіанту....[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

up [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

тоже послушаю.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а как вы достигнуть ее собираетесь, если закон не позволяет ? что за мечта такая ? ))) [+sign]Спешу жить....[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ви б конкретніше питання задали, можливо, якісь поради й почули б, а так.. Не зрозуміло, про яку мету йдеться... важко щось радити, коли не розумієш питання.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

це наразі не дозволяє, наскільки я інформована... але от відчуваю, що його можна обійти... просто ціна питання неприйнятна для мене... [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

конкретніше про мету? не можу її написати.. запитую про те хто як іде до цілі - напором чи відпускає, а потім вертається... [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

.. але в загальних рисах+ це те про що мріяла ще в школі, де хотіла бути, жити, працювати, бути причетною до цього... і я буду ще гармонічніше почувати себе, працюючи там...це так зненацька затянуло, захопило...[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ви про переїзд до іншої країни? а напором йде людина до цілі чи відпускає, тут все залежить від важливості цілі. Важливо прорахувати, яку користь мені принесе досягнення тієї цілі і на скільки краще зміниться моє життя. Якщо це не просто якась примха, а серйозний план на майбутнє, то я докладу всіх зусиль, щоб його реалізувати.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

саме так - це план на майбутнє.. [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

внимательно. + внимательно и вдумчиво я иду к любой цели. поднимаю каждый камушек-шанс-подсказку, брошенный на моем пути Всевышним, вдумчиво рассматриваю его, выжимаю максимум, не барахтаясь на одном месте, продолжаю идти дальше.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Шаг за шагом. Шаг за шагом. Вперед и вперед. Порой с зажмуренными от страха глазами иду и иду потихоньку. Боюсь, но делаю то что нужно.[+sign]Не будите во мне стерву! Она и так не высыпается, бедняжка.[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Вдумливість розуміє під собою деякий холод у відношенні до мети. У мене це є, але надто мало, я гаряча людина(( [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

вдумчивость помогает вам определиться, а цель ли это, либо же мимолетное желание () .
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

У мене вже деякий імуніте виробився до страху, я знаю як себе змобілізувати, використовуючи чудодійні фрази)) [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Сама ціль - потяг, крик серця, яке довго мовчало і тепер наказує тільки вперед і я вибрала іти за ним, бо спокою не матиму. а критерієм робити чи не робити крок є важливість інформації, яку отримаю в результаті .... [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

вы не путаете значение слова "цель"? или вы + хотите идти ровно до тех пор, пока ваше сердце кричит? а если завтра оно устанет кричать и скажет вам а-ля "мне бы отдохнуть, хозяйка, а? я чай не железное...", что вы тогда будете делать?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ой, научите! Как победить страх?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Я не можу написати, про яку мету йдеться, але вона обширна + і прохання серця займають там відсотків 30. В любому випадку я вибираю діяти, бо не хочу в старості сидіти і жаліти... я себе приймаю такою як є, і повірте усвідомлюю усю відповідальність своїх дій.[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Це відбулось не за один день, це процес... Можливо усвідомлення того, що живу я один раз і все залежить лише від мене... Я не знаю, що конкретно Вам допоможе, це теж своєрідна ціль...Але в страху є і свої плюси - оцінка ризиків, превентивні заходи...[+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Вы чуть выше писали про чудодейственные фразы - это какие?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

я тоже почему-то сразу подумала про усыновление)))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Чудодійні - ті, які заставляють діяти, переступити страх. Для мене це+ 1. - як змотивувати себе щось робити? - ніяк, залишайся в жопі...2. Боятись треба було раніше, а тепер вже пізно.3. якщо я здамся, то хто мені допоможе?і т.д. в такому ж дусі. А ще в розмовах підключаю ввічливість - допомагає)) [+sign]я є мої думки[-sign]
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас