Кто умеет пользоваться eMule? Научите, пожалуйста.

13 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Кто умеет пользоваться eMule? Научите, пожалуйста. Кто умеет пользоваться eMule? Научите, пожалуйста.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

гугль, дорогая, гугль .[+sign]УЖАСНЫЙ СЧАСВЗОРВУСВы всё ещё мечтаете?Тогда я иду к вам![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

в том то и дело, что возникает масса вопросов, а ответить некому
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

например? ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

пример по данной ссылке мне нужно скачать фильмы: http://www.sharelita.com/archive.php?start=50&genre=all&search=%C2%EE%EA%F0%F3%E3%20%F1%E2%E5%F2%E0В объяснениях к eMule говорится, что нужно все серверы с программы удалить и вписать тот сервер, который указан на конкретном сайте. Но я не могу найти, где написан этот сервер
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дивні пояснення... Нічого видаляти не треба... Треба під"єдгатися до одного з серверів (я обираю той, де більше користувачів), і на тому сайті просто натиснути лінк. Наприклад от лінк на Вокруг света - Бразилия. Рио-де-Жанейро. TVRip: ed2k://|file|Vokrug.Sveta.-.Braziliya.Rio-de-Zhaneiro.(TVrip.by.Double.Maggic).avi|312805376|A2C0E31B71A5CBE53568FD4336D92731|/Почнется закачка. Тільки зразу попереджу... якщо у Вас немає реальної IP-адреси в Internet, качати буде досить... а може і дуже повільно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я на линк нажимаю, появляется предложение открыть приложение, нажимаю ОК, открывается программа а закачка не идет в чем дело?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а, еще " Треба під"єдгатися до одного з серверів (я обираю той, де більше користувачів),", а где взять такой сервер?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+ что значит реальный IP-адрес в интернете? где его взять?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

eMule В програмі є кнопка Сервер. Там повинні знаходитися адреси серверів, з якими ви будете працювати. Справа в тому що ви на сайті натиснули тільки на опис файла. На сервері зберігається і оновлюється інформація у кого цей файл є... і звідки його можна викачати. Тому чим більше людей під"єднано до сервера, тим більше людей можуть мати той файл, який мене цікавить... От наприклад зараз до сервера Razorback 3.0 під"єднано біля 1,071 мільйона користуювачів.Про реальный IP я трохи писав тут http://likar.info/forum/messageview1289866.html
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а как можно к этому серверу подключиться, я имею ввиду Razorback 3.0. И как я могу узнать, на каком сервере находятся те пользователи у которых есть нужный мне файл?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У Вас є список серверів взагалі? Як є, то обираєте той, що Вам більше подобається (меня подобаються де більше людей), потім треба натиснути на ньому правою кнопкою миші і вибрати "Підключитися". Або знову ж таки правою кнопкою миші, але змінити рейтинг на високий. Тоді Ви зможете підключатися саме до цього сервера автоматично, коли будете натискати "Соединится" (меню нагорі).Якщо у вас списку серверів немає.. тоді сюди http://www.emule-security.net/serverlist/Внизу таблиці є кнопка "Add servers to emule".Дізнатися про наявність файла Ви зможете тільки після того як підключитесь. Хоча бувають і спеціалізовані сервери. Але у більшості спеціалізація - ХХХ.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах