Дарія Цвєк - книга "Малятам і батькам"

9 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Дарія Цвєк - книга "Малятам і батькам" Дівчата, в мене класна новина, сьогодні знайшла в магазині друге видання книги Д.Цвєк, яка щойно поступила до книгарень. Дуже рекомендую шанувальницям традиційної української кухні, а також тим, кому цікаві свята та звичаї нашого народу через призму кулінарії та традиції святкового столу. Про книжку докладніше тут http://starlev.com.ua/www/index.php/books_details/items/66.html Я купила свій примірник у книгарні Читайка на Петрівці. Гадаю, згодом вона буде у продажу і в інших книжкових магазинах, де представлені книги видавництва Старого Лева. Я дуже довго мріяла про те, аби просто в руках ії потримати, перший наклад розійшовся миттєво:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

надо посмотреть, спс) [+sign]Она была умной женщиной.. пока не влюбилась..(с) [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

клас, це ж такий раритет :)() .[+sign]Do not eat any food with an ingredient you can’t pronounce.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

прекрасно :) спасибо за новость! издание Вам понравилось? Не гламуризировано картинками и прочей чепухой, надеюсь? И почем?[+sign]Clean house= wasted life [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо. Попробую заказать у них по почте:) [+sign]Ну, почему же крашенная? Это мой натуральный цвет! (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Цена около 60 грн, иллюстрации - графика в коричневых тонах на полях страниц
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо :) () ===[+sign]Clean house= wasted life [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Заказала, 50 грн. без доставки, на Мистецькому Арсеналі будет презентация этой книги:) [+sign]Ну, почему же крашенная? Это мой натуральный цвет! (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Здорово! Спасибо,обязательно куплю.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение