Чи є хтось на сайті, що як і я живе зі стороннім предметом у кінцівці після травмі???

10 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Чи є хтось на сайті, що як і я живе зі стороннім предметом у кінцівці після травмі??? Сторонній предмет мається на увазі гвинти, пластини та інші металеві конструкції (не беру до уваги людей з травмами хребта)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а что нужно? близкая подруга семьи с пластиной на пол-руки.если что узнать нужно - могу спросить.[+sign]Кошка скончалась.Мех уж не тот на хвосте.Помалкивай или отведай.[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

моя мама уже больше 25 летперелом ногиспицы так там и остались))))жалоб особых нетно сейчас, с возрастом, именно по ноге видно, что она др....не сильно, вернее почти не видно, но мы то знаем)0)0ну, и если на погоду ноги крути, то со спицами крутит больше))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я. Вам просто для статистики, или какая то информация интересна? ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Цікаво, як люди живуть постійно с металом. В мене з 16 років на постійній основі два гвинта в коліні... Раніше не відчувалось...а тепер вже на погоду та й не тільки...(( Хотіла поспілкуватися з людьми можливо старшого віку, як їм живеться, щоб хоть орієнтуватися, що чекає в майбуньому
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну я наверное Вам не помогу, т.к. сравнительно мало хожу с металом, 1 год+ и планирую вынимать его. Но у меня серьёзная конструкция. В средине кости ноги, от стопы до колена, стоит титановый штифт, который зафиксирован 3-мя болтами, вот почти аналогичный снимокhttp://images.yandex.ua/yandsearch?rpt=simage&ed=1&text=%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%B7%20&p=15&img_url=www.popmed.ru%2Ffiles%2Ffts_1.jpgКак живу??? Стараюсь не обращать внимания на небольшой дискомфорт. Правда бегать нормально не могу, и полы на коленях неприятно мыть... Всё остальное - без изменений. А почему у Вас они на постоянной основе стоят? Их не надо вытягивать со временем?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

в мене батько так живе вже років 25, після аварії звинить на металошукачі, треба було доставати залізяччя, але воно його не турбує тому і не чіпалиставили в інституті ортопедії, але це було дуже давнодо речі батько навіть машину вдить ,хоч звичайно у ручі немає такої рухливості як у здорової людини
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

батько не каже що так уже його турбує ,стоїть зал. каркас від плеча і нижче ,точно не знаю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ооо, я тоже звеню на металодетекторе. когда надо в суд проходить, беру с собой снимки))) (-).
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение