Віддам схему для вишивки

9 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Віддам схему для вишивки Ось таку http://www.krestomania.net/detail/8884.htmlПісля вишивання з набору залишилася паперова схема (3 кольори позначень, тому самостінйо не дуже зручно роздруковувати) , кольорова картинка (там добре видно всі кольори) і залишки ниток (пркактично всі кольори, можна підібрати схожі відтінки.А раптом комусь згодиться, дуже симпатична картинка.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вишивка вражає, особливо здивувало, скільки людей на форумі її вишило ) дякую за посилання, за ним я знайшла ту схему, яку шукала і багато чого цікавого
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Если у Вас еще не забрали, с удовольствием встречусь с Вами. ...[+sign]Влада + любимые мальчишкиМир есть Мысль. (Рерих) - Мыслите позитивно![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А могу и поменяться у меня домики (2 шт.) имеются "Чаривна мить" ...[+sign]Влада + любимые мальчишкиМир есть Мысль. (Рерих) - Мыслите позитивно![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Не забрали, забирайте! Єдине, що ми на ці 4 вихідні їдемо з Києва, але потім будемо тут. Я живу на Виноградарі і надто далеко мандрувати не зможу через об"єктивні причини. Пишіть в пошту [email protected]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

эххх, если бы вы раааньше на пару месяцев)))) - я уже купила себе такой набор...... А других у вас нет из Дименшнс? Очень хотела бы схему рыбака старенького - и самого и с мальчиком.[+sign]Золотое женское правило: "Не знаешь что ответить - улыбнись и поправь лифчик!"[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Щойно звільнилась ще одна схема :-) ось така http://www.krestomania.net/detail/15.htmlПопередня теж поки є, бажаюча вишивальниця кудись зникла. Можу поштою вислати в конверті, якщо незручно їздити.Мені просто дуже жаль, коли таке добро пропадає :-)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

написала вам в особисті повідомлення :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вибачте,ви трошечки не встигли :-) Обидві схеми вже у нової власниці.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение