Вельветовий, чорний піджак, хтось бачив,де???

12 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Вельветовий, чорний піджак, хтось бачив,де??? От подумала, що його мені якраз не вистачає, він і до джинсів піде і до ділових брюк і спідниці і плаття..А де купити не знаю розмір S,M (36-38). Можливо хтось підскаже де його можна купити (можна не вельветовий а бархатний чорний, або темно-синій)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у меня есть.. один раз одела.. бархатный черный. просто потом поняла, мне не нравится.. если вам будет интересно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Sasch. У них уже несколько коллекций подряд такие пиджаки. У меня есть :)) И в пир, и в мир, и в добрые люди. И еще по-моему, Татум.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а где Sasch находится никогда там не била, ето магазин или центр, а цени там как? Спасибо за подсказку
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а размер какой у Вас? Сколько пуговиц? длинний или короткий, и сколько он стоит?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я ціни не пам"ятаю, ну приблизно як в усіх магазинах такого класу - як в Наф-нафі, як в Етамі, наприклад. Я купувала піджак на розпродажі за 200 грн, значить, його повна ціна була десь біля 500 грн. Магазин є в Каравані, в Глобусі 1 лінія.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую))) сьогодні підїду погляну, надіюсь ще залишився для мене одненький)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

расскажите потом, как отоварились:)) любопытно[+sign]Ваня (14.11.04) и Надя (молодая.и.красивая)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ок, планирую завтра через обед)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ура, купила))) Заходила в Sash, не було у них вельветових. Я така вже була розчарована...Заглянула в інший магазинчик, а там висить таке чудо))) правда темно-темно синій по скидкам 620 грн (був 1100) Glendfield , Італія, якісно пошитий шви рівненькі на підкладці. Як на мене шитий, залишились ще 38, 40 розміри 36 мій) Ще бачила не погані у Mosaik по 189 і 356 грн. Ще мені дуже сподобався магазинчик (перша лінія глобус) не паматаю правда назви (досить відома мережа) які там класні речі))) Новий завіз, туніки, плаття з шовку, а який я комбінезон міряла...чорний, на спині завязки, шорти-спідниця, такий стильний і модний...879 грн.((((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну и молодец :) Гленфилд хороший бренд, носите долго и с удовольствием :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Спасибо)))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение