Отель или квартира в Севастополе ?

5 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Отель или квартира в Севастополе ? Девушки!Может у кого-то есть контакты или впечатления. ПоделитесьБуду благодарна за любую информацию..[+sign]"Что-то здесь не так"- подумал колобок, дожевывая остатки лисы...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Подсказка... Но, когда прибудете поездом, то зазывалы будут уже Вас ждать и предлагать жильё.Точно так и на автовокзале (он рядом с ж.д.).Удачи!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ага, ми так колись в євпаторію приїхали лазили 6 годин ,а молодшому тоді було 1,1рзасмутило те, що на базі сказалти приїжджайте, ми вам місце тримаємо, а коли приїхали -баришня каже -ой, а вчоар з грошима приїхали, ми їх і поселили ну не капець, я її вмовляла ще звідси щоб проплатити, а воан каже ні, не хвилюйтесь так[+sign]Чем человек умнее и добрее, тем больше он замечает добра в людях. (Блез Паскаль)Легче зажечь одну маленькую свечу, чем клясть темноту ( Конфуций)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

сходите на севастопольский форум http://forum.sevastopol.info в недвижимости полно предложений квартир.. Даже с фото..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

То Ви влітку були?:) Я влітку на Арабатці теж довго колись шукала житло, а ще інколи причиною відмови є маленька дитина:(Я на травневі без проблем находила і в Ялті, і в Севастополі, тому що це курортні міста. Минулого року саме на травневі були в Севастополі: приїхали дуже рано, ще всі брокери спали, то я просто пішла по вулиці й постукала в будинок, що мені сподобався:) Нас прийняли із задоволенням, де ми прожили декілька днів.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение