Ванна чи душова кабіна?

43 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Ванна чи душова кабіна? Треба починати ремонт, а не можемо в родині дійти згоди щодо ванної кімнати. Вона не велика - 4 квадрати. Якщо поставити ванну - вона забере половину цієї кімнати. Ванну я давно не приймаю, чомусь не люблю. Діти підросли, уже не плескаються. Тому думаю, що раціонально буде поставити душову кабіну, у кімнаті буде просторіше, можна буде поставити і пральну машину і шафку. Але чоловік наполягає, що ванна потрібна. Що скажете - потрібна ванна при невеликій ванній кімнаті? чи це розкіш?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

мы тоже ванну не принимаем уже лет 5 ,однако над ванной так удобно мыть голову.... Если б не это обстоятельство,то при ремонте я бы отказалась от нее в пользу душевой кабины+стиралка стала бы в ванной вместо кухни...Санузел у меня совм. и ,наверное,еще меньше вашего...[+sign]Без кота и жизнь не та...)))Чему бы грабли ни учили, а сердце верит в чудеса!)))[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я за душевую. При схожих данных очень хотела душевую кабину, но муж категорически против, поэтому завтра приедет ванна. При желании могла бы отвоевать душевую, но и так отношения в связи с ремонтом накалены до предела.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

От ванны отказались лет 5, дети выросли, я уже тоже не могу там вылежать, теперь с душ. кабинкой. Один в ней минус это мытье, все эти загогулинки-углы-торцы -ЖУТЬ, мыть надо чаще и тщательнее чем ванну. Задолбалась я
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У нас душова з глибоким піддоном Там і прати і голову можна мити при бажанні і інколи набираю - діти там "плещуться" Дуже зручно У нас хоч ванна кімната велика 7 метрів, все рівно поставили душову + ще 1 унітаз Вибирайте душову кабіну з глибоким піддоном і дорогу У нас польська Радевей Сходіть з чоловіком в магазин Нехай подивится, постоїть всередині - може передумає
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

допишу від себе. особисто для мене ванна необхідна. я жила шість років без неї, я знаю, що жоден брак місця не змусить мене відмовитись від ванни. просто тому, що я ввечері така втомлена, що стояти під душем просто не здатна. і навіть сидіти. мені потрібно полежати в ванній бодай чверть години, аби почувати себе людиною і мати сили засунути голову під душ.[+sign]Собака лает - караван идёт[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а яку ванну вибрали? бо підозрюю, що мене чоловік теж уламає на неї )) На ванну будете ставити якісь пластикові роздвижні шторки?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

чоловік ванну приймає, але досить рідко, тому я не думаю, що позбавляю його життєво важливої втіхи))) Обєктивно, він теж частіше користується душем, десь раз на 1-2 тижні залягає в ванну))+Суперечка йде не про простір, щоб танцювати, а про простір, щоб повернутися -роздягнутися, не зваливши слоїків на пральній машині))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

якщо він каже лишати - значить, йому ванна потрібна його аргументи слухайте, а не форуму. форуму не жити з вашою ванною.[+sign]Собака лает - караван идёт[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

йому - ванна, а мені - простір у цій кімнаті, у якій я об"єктивно проводжу більше часу Кому важливіше?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Запитала, щоб почути для себе додаткові аргументи за і проти Наприклад, те, що не зручно мити голову - про це я спершу не подумала.Також вдячна за ідею душової з глибоким піддоном.А з Вами, даруйте, суперечка не конструктивна виходить. Я вже занадто довго у шлюбі, щоб посилатися на думку 100 жінок із форуму))) Тому не моралізуйте)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

выбрали Ravak Rosa 2 и стеклянные шторки из двух половинок. Отзывы неплохие, у знакомы уже лет 10 ванна Ravak, как новая.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я за ванну, бувають в житті такі ситуації коли саме ванну необхідно приймати - простудні захворювання, ломота в кістках , та й так полежати, погрітись щоб весь організм відчув теплоту... В душі цього не можна зробити
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

У нас были те же споры. Но сделали, как настаивал муж, с ванной. Мне нравится. Но мы переносили туалет в кладовку, а ванную комнату соединили с бывшим туалетом. Получилось здорово.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я не люблю душ мне хоть на 10 минут, но ванная удобна больше[+sign]В этой жизни мы все делаем выбор...И самое трудное- жить с ним...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Очень поддержу. Пусть редко, но если человек любит принимать ванну - нельзя его этого лишать, это не такая мелочь, как может казаться
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

О, я думаю над тем же! Скажите, достаточно увеличилась ванная комната, стоит это мороки с переносом?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я без ванны жить не могу, понимаю Вашего мужа ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я за ванну
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А скільки разів в рік чоловік приймає ванну Ми порахували, що за 7 років примйали ванну по 2-3 рази кожен за весь час От і всі розрахунки А те, що теоретично може колись захотітись прийняти ванну - хіба це агрумент Якщо дуже приспічить - можна поїхати до родичів:)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

+1 + іноді щось попрати велике, що не можна в пральній машині
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Стоит, однозначно. Я до последнего с мужем спорила. И когда стены рушили, грязь была безумная, я продолжала бубнеть, что все это ужасно. Но сегодня я поняла, что это единственно верный способ развеселить наши невеселые малометражные квартиры. Кладовкой я практически не пользовалась. Там у нас стояла стиралка и были полки с консервацией. Теперь в кладовке туалет, над унитазом полки, там часть консервации, остальное на балконе. А стиралка в ванной. Чтобы Вы поняли... Заходишь в ванную. По правой стороне ванна, по левой - столешница, в нее врезан умывальник, над ним зеркало, а под потолком бойлер. Как-то так. А было все маленькое, не развернуться.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

При вашем метраже ванной сказала бы Нет, но если муж любит - однозначно да, я и сама люблю ванну. Пока моюсь она набирается полная, могу минут 40 греться, это для меня удовольствие. Но у меня есть и душевая, я туда хожу только если лень в ванную спускаться
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение