соцстрах новогодние подарки

22 сообщения в этой теме

Опубликовано:

соцстрах новогодние подарки подскажите выдают еще в этом году или нет? если есть ссылка на закон буду очень благодарна[+sign]я, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиняйте якщо кого образив і розчарував в його лучших ожиданіях[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

маю надію, що видавати не будуть. Краще нехай лікарняні людям з онкологією і гіпсами вчасно платять
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не выдают вроде, но Вы же понимаете, что это никак не повлияет на своевременную оплату больничных и т.д. на работе возник вопрос, нужно было срочно узнать[+sign]я, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиняйте якщо кого образив і розчарував в його лучших ожиданіях[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

нет)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

шутите?) [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и в прошлом не было. Я так понимаю насовсем отменили.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В этом году их официально не будет. Как и в прошлом.()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Не будет http://news.dtkt.ua/ua/labor/social-protection/36018У 2015 році не буде дитячих новорічних подарунків за рахунок Фонду22.10.2015 2008 9На сьогодні у Фонду соцстраху відсутні правові підстави для виділення застрахованим особам дитячих новорічних подарунківЛівобережна дирекція КМВ ФСС з ТВП нагадує, що з 1 січня 2015 року за рахунок Фонду соціального страхування здійснюється лише фінансування лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. При цьому фінансування інших оздоровчих заходів (в тому числі придбання дитячих новорічних подарунків) з вказаної дати органами Фонду не проводиться.Тому на разі у Фонду відсутні правові підстави для виділення застрахованим особам дитячих новорічних подарунків.Проте фахівці Фонду звертають увагу, що Законом № 77 внесено зміни до цілої низки законів України, в тому числі: - до статті 7 Закону про колективні договори і угоди, згідно з якою колективний договір може передбачати додаткові гарантії, соціально-побутові пільги, зокрема щодо дитячого оздоровлення та придбання новорічних подарунків для дітей працівників тощо; - до статті 24 Закону про оздоровлення та відпочинок дітей, де прописано, що оздоровлення дітей інших категорій, в тому числі дітей працюючих осіб, здійснюється за рахунок коштів підприємств, установ та організацій (відповідно до колективних договорів і угод), професійних спілок і фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших джерел.Враховуючи це, Фонд підсумовує: на сьогодні фінансування оздоровлення дітей (в тому числі придбання дитячих новорічних подарунків) має здійснюватися за рахунок коштів підприємств, установ та організацій, професійних спілок і фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших джерел.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас в прошлом были подарки. в этом году тоже планируются. [+sign]Иногда мой кот смотрит на меня как бы со словами: "Вот я -кот, а чего добился ты?" [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну не будет, так не будет -ничё не поделаешь... [+sign]Иногда мой кот смотрит на меня как бы со словами: "Вот я -кот, а чего добился ты?" [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо .[+sign]я, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиняйте якщо кого образив і розчарував в його лучших ожиданіях[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

за счет предприятия? .[+sign]я, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиняйте якщо кого образив і розчарував в його лучших ожиданіях[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

это от профсоюза, наверно .Профсоюзные взносы платите?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вообще, конечно, беспредел - ни путёвки в лагеря не оплачивают, ни подарки . Дети стране стали не нужны
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дети нужны только родителям и то не всегда .[+sign]я, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиняйте якщо кого образив і розчарував в його лучших ожиданіях[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А нафига дети стране?) [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А налоги мои нафига? Я бы лучше подарок ребенку купила Если б налоги уменьшили, вопросов бы не возникало.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а содержать Их кто будет? а воровать откуда,если нет конечного, того кто за все платит. китайцы... да... но их тоже надо завозить, лечить , кормить итд. за всякой скотинкой уход нужон.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ну вот и подумайте. Мы же не имеем доступа к информации по распределению налогов() [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так рабы нужны Им, а не стране () [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

что есть страна? поля, леса? не... это госустройство, как учили в школе. чиновники, войска, суд, чтот там еще....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах