соцстрах новогодние подарки

22 сообщения в этой теме

Опубликовано:

соцстрах новогодние подарки подскажите выдают еще в этом году или нет? если есть ссылка на закон буду очень благодарна[+sign]я, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиняйте якщо кого образив і розчарував в його лучших ожиданіях[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

маю надію, що видавати не будуть. Краще нехай лікарняні людям з онкологією і гіпсами вчасно платять
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

не выдают вроде, но Вы же понимаете, что это никак не повлияет на своевременную оплату больничных и т.д. на работе возник вопрос, нужно было срочно узнать[+sign]я, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиняйте якщо кого образив і розчарував в його лучших ожиданіях[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

нет)
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

шутите?) [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

и в прошлом не было. Я так понимаю насовсем отменили.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

В этом году их официально не будет. Как и в прошлом.()
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Не будет http://news.dtkt.ua/ua/labor/social-protection/36018У 2015 році не буде дитячих новорічних подарунків за рахунок Фонду22.10.2015 2008 9На сьогодні у Фонду соцстраху відсутні правові підстави для виділення застрахованим особам дитячих новорічних подарунківЛівобережна дирекція КМВ ФСС з ТВП нагадує, що з 1 січня 2015 року за рахунок Фонду соціального страхування здійснюється лише фінансування лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. При цьому фінансування інших оздоровчих заходів (в тому числі придбання дитячих новорічних подарунків) з вказаної дати органами Фонду не проводиться.Тому на разі у Фонду відсутні правові підстави для виділення застрахованим особам дитячих новорічних подарунків.Проте фахівці Фонду звертають увагу, що Законом № 77 внесено зміни до цілої низки законів України, в тому числі: - до статті 7 Закону про колективні договори і угоди, згідно з якою колективний договір може передбачати додаткові гарантії, соціально-побутові пільги, зокрема щодо дитячого оздоровлення та придбання новорічних подарунків для дітей працівників тощо; - до статті 24 Закону про оздоровлення та відпочинок дітей, де прописано, що оздоровлення дітей інших категорій, в тому числі дітей працюючих осіб, здійснюється за рахунок коштів підприємств, установ та організацій (відповідно до колективних договорів і угод), професійних спілок і фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших джерел.Враховуючи це, Фонд підсумовує: на сьогодні фінансування оздоровлення дітей (в тому числі придбання дитячих новорічних подарунків) має здійснюватися за рахунок коштів підприємств, установ та організацій, професійних спілок і фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших джерел.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

у нас в прошлом были подарки. в этом году тоже планируются. [+sign]Иногда мой кот смотрит на меня как бы со словами: "Вот я -кот, а чего добился ты?" [-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ну не будет, так не будет -ничё не поделаешь... [+sign]Иногда мой кот смотрит на меня как бы со словами: "Вот я -кот, а чего добился ты?" [-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

спасибо .[+sign]я, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиняйте якщо кого образив і розчарував в його лучших ожиданіях[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

за счет предприятия? .[+sign]я, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиняйте якщо кого образив і розчарував в його лучших ожиданіях[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

это от профсоюза, наверно .Профсоюзные взносы платите?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Вообще, конечно, беспредел - ни путёвки в лагеря не оплачивают, ни подарки . Дети стране стали не нужны
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

дети нужны только родителям и то не всегда .[+sign]я, як людина крайнє подла, цинічна, аморальна і безотвєтственна можу собі позволить всякі глупості так що звиняйте якщо кого образив і розчарував в його лучших ожиданіях[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А нафига дети стране?) [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А налоги мои нафига? Я бы лучше подарок ребенку купила Если б налоги уменьшили, вопросов бы не возникало.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а содержать Их кто будет? а воровать откуда,если нет конечного, того кто за все платит. китайцы... да... но их тоже надо завозить, лечить , кормить итд. за всякой скотинкой уход нужон.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ну вот и подумайте. Мы же не имеем доступа к информации по распределению налогов() [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Так рабы нужны Им, а не стране () [+sign]В женщине главное - это глаза!!!!Если Вы против, то я , лично, ЗА !!!![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

что есть страна? поля, леса? не... это госустройство, как учили в школе. чиновники, войска, суд, чтот там еще....
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас