И я с задачей по математике

12 сообщений в этой теме

Опубликовано:

И я с задачей по математике Помогите решить, пожалуйста. Остап та Олеся разом зібрали не більше 70 грибів, з них 52% білих. Коли Олеся викинула три найменших гриба, то білі склали рівно половину всіх грибів. Скільки грибів зібрали Остап та Олеся?Нашла решение в интернете, но не могу понять, откуда в этом решении взялось 13/25... Из каких соображений появилась эта пропорция: 52/100х = 13/25хРозв’язання:Нехай Остап та Олеся разом зібрали х грибів. З них білих - 52%. Тобто білих грибів було52/100х = 13/25х. Оскільки розглядається ціла кількість грибів, то х має бути кратним 25. Тоді х = 25 або х = 50. Варіант х = 50 не підходить, оскільки коли віднімемо 3 гриба, залишиться 47, що не кратне 2. Значить грибів зібрали 25, серед них 13 білих. Коли викинули 3 найменших, залишилось 22 гриба, серед яких 11 білих. Тобто серед викинутих опинилось 2 білих гриба.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+ скоротили 52/100 на 4))))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Спасибо, хоть это прояснилось )))
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Если мы отнимем 3 гриба, которые выбросили, остается 47. Т.е. поровну не поделишь (Я там уточнения внесла в исходный пост, не могу понять, откуда взялась пропорция...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Якось так... 52-50=2%Тоді як мінімум один білий гриб і як максимум 3 білих гриба = 2%.Якщо 1білий = 2%, тоді 100% = 50 грибів.Якщо 2 білих = 2%, тоді 100% = 100 грибів, що більше за 70. [+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та то не пропорція.+ то просто спрощення виразу 52/100*х.замінили 52/100 на 13/25
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

52% білих (ціле число) -> загальна кількість (ціле число) 50 або 25, які менше 70, скорочення десяткового дробу 52/100.Далі перебір: 50-3=47 -> половина не ціле число, 25-3=22 -> умова половина ціле число (11) виконується. Відповідь 25.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+ 1 ....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

- [+sign]https://www.youtube.com/watch?v=eUq7Sds_9bI[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах