А центри зайнятості функціонують - чи так само як "емоцці"?

25 сообщений в этой теме

Опубликовано:

А центри зайнятості функціонують - чи так само як "емоцці"? Бо в мене таке відчуття, що повертається брежнєвський застій.Сьогодні під враженням. Бо я ж до декрету якраз працювала на роботі, на яку влаштувалася в ЦЗ. Нині в ЦЗ все гламурно, але до інспектора, схоже, потрапити неможливо. Раніше, 10 років тому, треба було відсидіти свою чергу і трапити до інспектора - а тепер ще треба отримати у диспечера-консультанта талон, яких обмежена кількість (так само як у поліклініці, куди за пенсіонерами не втовпишся). Останній талон видали якраз переді мною. Причому цей "диспетчер" замість сказати "приходьте завтра раніше" стала мене переконувати, що я маю шукати роботу сама, і почала настійливо багатократно посилати мене до "тач-скріна", бо "такі правила". Я їй кажу, що в мене таке враження, що я піду до тач-скріна, а потім мені навіть ні в кого буде спитатися, що за талони, коли за ними приходити... Мене ще не зареєстрували, і навіть не дали шансу зареєструватися в ЦЗ, а я вже маю "виконувати правила", точніше, йти геть і не морочити чиновників! Капець...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ні, це пісня... Це не ЦЗ, а якийсь "Форт Буаяр". Ніколи не думала, що побачу на власні очі анекдотичну антиутопію, втілену в життя.По-перше, там дійсно відверто не хочуть нікого ставити на облік і всіма способами намагаються позбутися відвідувачів. Не дивлячись на те, що о 8:30 під ЦЗ вже стояла черга, о 9:00 її рішучо розігнала ця "диспечер", відмовляючись приймати і криками посилаючи всіх відразу до "тач-скрінів", які взагалі-то призначені для роздруку вакансії при вставлянні картки, котрої нікому з присутніх не видали, а, можливо, їх взагалі не видають. Ознайомилась з "тач-скріном", який дико тормозив, при цьому відображаючи вакансії гамузом по всій Україні і ніяк інакше. Повернулася в чергу, уже перемішану з новоприбулими, отримала талон. Вдень повернулася на "прийом по талону", і виявилось, що чудеса автоматизаці ще не скінчилися: в центрі тісного вестибюля ще й висить табло, на якому висвічується, за яким талоном запрошують відвідувачів! Але що характерно, висвічуються не всі позиції, а тільки окремі.Далі-чудасія. Виявилося, що ні на які півставки, ні на які нестадартні робочі дні вони роботу не пропонують, зарплату собі регулювати теж не можна, район теж. І якщо двічі "покапризнічаєш", або, як я зрозуміла, не встигнеш на дві співбесіди за планом, то... - злітаєш з їхньої контори. А мені сьогодні хотіли дати три (!) направлення до завтра (причому роботодавцям треба було ще й звонити самостійно), але з третім роботодавцем щось не склалося і дали "всього лише" два. Щоправда, перший же роботодавець запропонував стажування на складському обліку в якомусь супермаркеті. Тепер мені все рівно треба донести в ЦЗ ще купу папірців і... ходити на СЕМІНАРИ від ЦЗ! Виявляється, хто з безробітних не ходить на їхні семінари з питань працевлаштування (тобто, не реєструватиметься на них), то того чи не штрафуватимуть з майбутніх виплат по безробіттю, які трапляться через кілька місяців успішного перебування на обліку (що саме по собі фантастика) і складатимуть бл.500грн. :) Ну не пісня?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а ви в інший спосіб шукаєте роботу чи лише ЦЗ?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

имхо все наоборот + Взял талон, пришел на время без очереди - это лучше , чем два часа в ней сидетьНа семинарах рассказывают, как составлять резюме и как грамотно на собеседовании себя вести-многие этого не умеют.Терминал для тех, у кого нет компа дома, смотрите вакансии на труд.гов.уа И справки-ксероксы собрать не сложно. И да, районами если перебирать-значит не так уж работа нужна.Вы хотите чтобы СЗ оплатила Вам курсы, платила матпомощь, искала работу но при этом не иметь вообще никаких обязательств? Допускаю, что тетка с талонами попалась хамка, ну так она Вам нудна один раз, дальше инспектор будет время назначать.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну як, продивляюся. але за жодною вакансією не підходжу. .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Яка матдопомога? Це реально - пройти три співбесіди за добу? А термінали! Людям робітничих спеціальностей взагалі без шансів з ними впоратися. Сама була вчора свідком, це просто безглузде приниження, до якого вони, вочевидь, звикли.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

очень даже приятная мат.помощь, НО только в том случае, если вы получали официально приличную з.пл. И еще играет роль, по какой статье вы были уволены с полследнего места работы (у меня была реорганизация предприятия и выплаты я стала получать через 1 месяц ) И я таки была направлена на курсы, которые выбирала сама (учитывая мое образование (ВО, эконом. ) потом я благополучно пошла в декрет , после декрета, получила оставшие выплаты, еще раз сходила на курсы повышения (опять же их я выбирала сама) . Честно говоря, я была не заинтеерсована в трудоустройстве (болел ребенок) , поэтому на собеседования ездила 1 раз в недели (нормальные отношения с инспектором - и все в порядке), НО меня реально брали на работу. так что совсем не все так грустно, как вы описываете
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а в чому проблема? може, це лише питання часу?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну ясно, як все у нас: "падаючого штовхни". Ні, після першого інституту мені не вдалося знайти жодної роботи з нормальною з/п, тим більше, офіційною.І ніякі "нормальні відносини" встановлювати я просто не вмію. Ні з інспектором, ні з роботодавцями, які не платили обіцяне і виставляли мене, в кращому разі заставляючи писати заяву на відпустку за свій рахунок на кілька місяців... ні з ріднею, включаючи чоловіка, бо в іншому разі ніяку роботу я би не шукала взагалі.В мене два ВО - економічне, а тепер ще й базове філологічне.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

абсолютно не согласна . у вас замечательная база, и , главное - есть желание найти работу, это не так уж мало. Главное - начать !!! И попробовать, просто попробовать просто подобрее смотреть на мир, у вас очень много негатива сейчас . Бывают разные ситуации и жизнь не всегда белая полоса (вы не одиноки, периоды бывают разные абсолютно у всех). Удачи, и уверена все у вас будет замечательно.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а що таке "емоцці"? [+sign]Скоро! "Бесславные ублюдки"- смотрите во всех избирательных бюллетнях страны![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую. :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Це тема тут була вчора, ось посилання: Отзыв об "эмоции в подарок"
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а. спасибо:) [+sign]Скоро! "Бесславные ублюдки"- смотрите во всех избирательных бюллетнях страны![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я стою в ЦЗ с мая Работу не ищу, деньги получаю приличные, так как зарплата белая была и достаточно приличная. В ЦЗ мне сказали, что работу мне тяжело найти, но я и не спешу, зачем мне работать если я получаю нормальные деньги и не имея работы.Талоны всегда есть, очереди почти нет никогда, очень приятные тети за стойкой, все подробно рассказывают и даже улыбаются!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не, ну был, конечно, некоторый гемор вначале про талон я поняла после первого невзятия) и справки было сложно выбить правильные из бухгалтерии, чтобы подошло тут.на собеседования разрешали не ездить, а прозвонить и прокаментить в плане, если видят, что работу найти не могут, не особо цепляют, дают талоны не так часто или семинар вместо приема. В общем, всякое садо-бюро было, конечно, но в ЖЭКе, имхо, хуже бывает)) А в ОВИРе что было))Меня наоборот удивило, что такое у нас в стране еще бывает. Платили нормальные деньги 9 месяцев с перерывом на большой больничный, который тоже оплатили по справкам, предлагали обучение и отпуск. Вакансии, правда, только в каких-то определенных сферах.Помню на их сайте в профильном разделе "Коммуникации и связь" 90 процентов предложений было...почтальон)[+sign]такое:)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ну я з більш технічної точки зору. чому вас не беруть роботодавці?+ можливо, не вистачає досвіду або вмінь? чи може доцільно зараз пошукати якусь невеличку посаду в бажаній сфері, і вже в ній рости?Не подумайте, я не просто з цікавості питаю. Я сама тривалий час шукала роботу і переживала, поки не знайшла щось варте уваги, тому чудово вас розумію.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Ну звідки я знаю. Посилаю резюме, мені на нього не відповідають. Звідки я знаю, чому.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Виявилося, що я ще й "молодь"(!), і тому маю збирати якісь штампи на ярмарку вакансій... %-( Така мала, що аж беззуба.Іще виявилося, що хто місяць протримався в ЦЗ, тому держава має виплачувати протягом року з/п з бюджету, з усіма нарахуваннями, навіть якщо такого робітника собі "на дурняк" взяла комерційна фірма (т.зв. дотації работодавцям)... Тому моя вакансія зі складського обліку (ще й іноземного власника п/п, судячи зі всього), схоже, поки що пролітає. Натомість мене послали в одну бюджетну і ще в одну менш хитру і більш тубільну контору. З брудними з/п в тисячу.Цікаво, ці дотації роботодавцям весь час були? Чомусь я навіть не здогадувалася про їхнє існування.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

оф: дивно, що ви не можете знайти роботу з такою чистою мовою і вмінням письмово висловлюватися [+sign]"Friends are those rare people who ask how you are and then wait to hear the answer."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у нас все в стране "помоги себе сам" - ищите, зачем время в очереди за талоном!!! терять?? ..
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

написала Вам в личку
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

спасибі за комплімент - але, на жаль, тільки письмово. через дефекти дикції і незручний зубний протез мої можливості вразити когось своїм красномовством обмежені в основному письмовою мовою. а читати в нас не надто люблять, а у ситуації співбесіди з перендентом на вакансію - то й зовсім не стануть. :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

От і "тю". На семінарах розказують, що зараз дуже затребувані прибиральниці з вищою освітою :)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение