А центри зайнятості функціонують - чи так само як "емоцці"?

25 сообщений в этой теме

Опубликовано:

А центри зайнятості функціонують - чи так само як "емоцці"? Бо в мене таке відчуття, що повертається брежнєвський застій.Сьогодні під враженням. Бо я ж до декрету якраз працювала на роботі, на яку влаштувалася в ЦЗ. Нині в ЦЗ все гламурно, але до інспектора, схоже, потрапити неможливо. Раніше, 10 років тому, треба було відсидіти свою чергу і трапити до інспектора - а тепер ще треба отримати у диспечера-консультанта талон, яких обмежена кількість (так само як у поліклініці, куди за пенсіонерами не втовпишся). Останній талон видали якраз переді мною. Причому цей "диспетчер" замість сказати "приходьте завтра раніше" стала мене переконувати, що я маю шукати роботу сама, і почала настійливо багатократно посилати мене до "тач-скріна", бо "такі правила". Я їй кажу, що в мене таке враження, що я піду до тач-скріна, а потім мені навіть ні в кого буде спитатися, що за талони, коли за ними приходити... Мене ще не зареєстрували, і навіть не дали шансу зареєструватися в ЦЗ, а я вже маю "виконувати правила", точніше, йти геть і не морочити чиновників! Капець...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ні, це пісня... Це не ЦЗ, а якийсь "Форт Буаяр". Ніколи не думала, що побачу на власні очі анекдотичну антиутопію, втілену в життя.По-перше, там дійсно відверто не хочуть нікого ставити на облік і всіма способами намагаються позбутися відвідувачів. Не дивлячись на те, що о 8:30 під ЦЗ вже стояла черга, о 9:00 її рішучо розігнала ця "диспечер", відмовляючись приймати і криками посилаючи всіх відразу до "тач-скрінів", які взагалі-то призначені для роздруку вакансії при вставлянні картки, котрої нікому з присутніх не видали, а, можливо, їх взагалі не видають. Ознайомилась з "тач-скріном", який дико тормозив, при цьому відображаючи вакансії гамузом по всій Україні і ніяк інакше. Повернулася в чергу, уже перемішану з новоприбулими, отримала талон. Вдень повернулася на "прийом по талону", і виявилось, що чудеса автоматизаці ще не скінчилися: в центрі тісного вестибюля ще й висить табло, на якому висвічується, за яким талоном запрошують відвідувачів! Але що характерно, висвічуються не всі позиції, а тільки окремі.Далі-чудасія. Виявилося, що ні на які півставки, ні на які нестадартні робочі дні вони роботу не пропонують, зарплату собі регулювати теж не можна, район теж. І якщо двічі "покапризнічаєш", або, як я зрозуміла, не встигнеш на дві співбесіди за планом, то... - злітаєш з їхньої контори. А мені сьогодні хотіли дати три (!) направлення до завтра (причому роботодавцям треба було ще й звонити самостійно), але з третім роботодавцем щось не склалося і дали "всього лише" два. Щоправда, перший же роботодавець запропонував стажування на складському обліку в якомусь супермаркеті. Тепер мені все рівно треба донести в ЦЗ ще купу папірців і... ходити на СЕМІНАРИ від ЦЗ! Виявляється, хто з безробітних не ходить на їхні семінари з питань працевлаштування (тобто, не реєструватиметься на них), то того чи не штрафуватимуть з майбутніх виплат по безробіттю, які трапляться через кілька місяців успішного перебування на обліку (що саме по собі фантастика) і складатимуть бл.500грн. :) Ну не пісня?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а ви в інший спосіб шукаєте роботу чи лише ЦЗ?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

имхо все наоборот + Взял талон, пришел на время без очереди - это лучше , чем два часа в ней сидетьНа семинарах рассказывают, как составлять резюме и как грамотно на собеседовании себя вести-многие этого не умеют.Терминал для тех, у кого нет компа дома, смотрите вакансии на труд.гов.уа И справки-ксероксы собрать не сложно. И да, районами если перебирать-значит не так уж работа нужна.Вы хотите чтобы СЗ оплатила Вам курсы, платила матпомощь, искала работу но при этом не иметь вообще никаких обязательств? Допускаю, что тетка с талонами попалась хамка, ну так она Вам нудна один раз, дальше инспектор будет время назначать.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ну як, продивляюся. але за жодною вакансією не підходжу. .
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Яка матдопомога? Це реально - пройти три співбесіди за добу? А термінали! Людям робітничих спеціальностей взагалі без шансів з ними впоратися. Сама була вчора свідком, це просто безглузде приниження, до якого вони, вочевидь, звикли.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

очень даже приятная мат.помощь, НО только в том случае, если вы получали официально приличную з.пл. И еще играет роль, по какой статье вы были уволены с полследнего места работы (у меня была реорганизация предприятия и выплаты я стала получать через 1 месяц ) И я таки была направлена на курсы, которые выбирала сама (учитывая мое образование (ВО, эконом. ) потом я благополучно пошла в декрет , после декрета, получила оставшие выплаты, еще раз сходила на курсы повышения (опять же их я выбирала сама) . Честно говоря, я была не заинтеерсована в трудоустройстве (болел ребенок) , поэтому на собеседования ездила 1 раз в недели (нормальные отношения с инспектором - и все в порядке), НО меня реально брали на работу. так что совсем не все так грустно, как вы описываете
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а в чому проблема? може, це лише питання часу?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ну ясно, як все у нас: "падаючого штовхни". Ні, після першого інституту мені не вдалося знайти жодної роботи з нормальною з/п, тим більше, офіційною.І ніякі "нормальні відносини" встановлювати я просто не вмію. Ні з інспектором, ні з роботодавцями, які не платили обіцяне і виставляли мене, в кращому разі заставляючи писати заяву на відпустку за свій рахунок на кілька місяців... ні з ріднею, включаючи чоловіка, бо в іншому разі ніяку роботу я би не шукала взагалі.В мене два ВО - економічне, а тепер ще й базове філологічне.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

абсолютно не согласна . у вас замечательная база, и , главное - есть желание найти работу, это не так уж мало. Главное - начать !!! И попробовать, просто попробовать просто подобрее смотреть на мир, у вас очень много негатива сейчас . Бывают разные ситуации и жизнь не всегда белая полоса (вы не одиноки, периоды бывают разные абсолютно у всех). Удачи, и уверена все у вас будет замечательно.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а що таке "емоцці"? [+sign]Скоро! "Бесславные ублюдки"- смотрите во всех избирательных бюллетнях страны![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Дякую. :)
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Це тема тут була вчора, ось посилання: Отзыв об "эмоции в подарок"
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

а. спасибо:) [+sign]Скоро! "Бесславные ублюдки"- смотрите во всех избирательных бюллетнях страны![-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Я стою в ЦЗ с мая Работу не ищу, деньги получаю приличные, так как зарплата белая была и достаточно приличная. В ЦЗ мне сказали, что работу мне тяжело найти, но я и не спешу, зачем мне работать если я получаю нормальные деньги и не имея работы.Талоны всегда есть, очереди почти нет никогда, очень приятные тети за стойкой, все подробно рассказывают и даже улыбаются!
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

не, ну был, конечно, некоторый гемор вначале про талон я поняла после первого невзятия) и справки было сложно выбить правильные из бухгалтерии, чтобы подошло тут.на собеседования разрешали не ездить, а прозвонить и прокаментить в плане, если видят, что работу найти не могут, не особо цепляют, дают талоны не так часто или семинар вместо приема. В общем, всякое садо-бюро было, конечно, но в ЖЭКе, имхо, хуже бывает)) А в ОВИРе что было))Меня наоборот удивило, что такое у нас в стране еще бывает. Платили нормальные деньги 9 месяцев с перерывом на большой больничный, который тоже оплатили по справкам, предлагали обучение и отпуск. Вакансии, правда, только в каких-то определенных сферах.Помню на их сайте в профильном разделе "Коммуникации и связь" 90 процентов предложений было...почтальон)[+sign]такое:)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ну я з більш технічної точки зору. чому вас не беруть роботодавці?+ можливо, не вистачає досвіду або вмінь? чи може доцільно зараз пошукати якусь невеличку посаду в бажаній сфері, і вже в ній рости?Не подумайте, я не просто з цікавості питаю. Я сама тривалий час шукала роботу і переживала, поки не знайшла щось варте уваги, тому чудово вас розумію.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Ну звідки я знаю. Посилаю резюме, мені на нього не відповідають. Звідки я знаю, чому.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Виявилося, що я ще й "молодь"(!), і тому маю збирати якісь штампи на ярмарку вакансій... %-( Така мала, що аж беззуба.Іще виявилося, що хто місяць протримався в ЦЗ, тому держава має виплачувати протягом року з/п з бюджету, з усіма нарахуваннями, навіть якщо такого робітника собі "на дурняк" взяла комерційна фірма (т.зв. дотації работодавцям)... Тому моя вакансія зі складського обліку (ще й іноземного власника п/п, судячи зі всього), схоже, поки що пролітає. Натомість мене послали в одну бюджетну і ще в одну менш хитру і більш тубільну контору. З брудними з/п в тисячу.Цікаво, ці дотації роботодавцям весь час були? Чомусь я навіть не здогадувалася про їхнє існування.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

... ...
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

оф: дивно, що ви не можете знайти роботу з такою чистою мовою і вмінням письмово висловлюватися [+sign]"Friends are those rare people who ask how you are and then wait to hear the answer."[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

у нас все в стране "помоги себе сам" - ищите, зачем время в очереди за талоном!!! терять?? ..
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

написала Вам в личку
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

спасибі за комплімент - але, на жаль, тільки письмово. через дефекти дикції і незручний зубний протез мої можливості вразити когось своїм красномовством обмежені в основному письмовою мовою. а читати в нас не надто люблять, а у ситуації співбесіди з перендентом на вакансію - то й зовсім не стануть. :)
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

От і "тю". На семінарах розказують, що зараз дуже затребувані прибиральниці з вищою освітою :)
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас