Классно!

16 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Классно! Що в нас було?Любов і літо.Любов і літо без тривог.Оце і все. А взагалі-тоне так і мало, як на двох.(Л. Костенко)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

есть шикарная песня на эти стихи ща найду
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Я очень сильно извиняюсь. Стихи прекрасные, но разве правильно по- украински говорить " без тривог"? Я просто уточняю в целях повышения образованности.)))[+sign]Древняя китайская мудрость гласит: «НЕ ССЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины»Ничем не могу Вас порадовать - у меня все хорошо![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

по-моему, можно. Существительное "тривоги" - без тривог.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

может "без турбот"? [+sign]Древняя китайская мудрость гласит: «НЕ ССЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины»Ничем не могу Вас порадовать - у меня все хорошо![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Вы имеете в виду не трЕвога ли?) В укр мове трИвога)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

без турбот - это без хлопот)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ага, ясно [+sign]Древняя китайская мудрость гласит: «НЕ ССЫ!», что означает: «Будь безмятежен, словно цветок лотоса у подножия храма истины»Ничем не могу Вас порадовать - у меня все хорошо![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

а может кто-то знает? много лет назад услышала романс "Але про це не треба говорити "и так он мне в душу запал. Слова нашла, а вот ноты для фортепиано ни как не могу найти(Осінній день березами почавсь.Різьбить печаль свої дереворити.Я думаю про тебе весь мій час.Але про це не треба говорити.Ти прийдеш знов. Ми будемо на «Ви».Чи ж неповторне можна повторити?В моїх очах свій сум перепливи.Але про це не треба говорити.Хай буде так, як я собі велю.Свій будень серця будемо творити.Я Вас люблю. О як я Вас люблю!Але про це не треба говорити.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

- Вы не знате, что это только что пролетело? - Лето.... )
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

без тривог, без хвилювань, без занепокоєння, без клопот як варіанти
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

) чекатимемо на наступне) .
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ось пісня+ http://music.i.ua/user/1849879/36106/380858/ тиць не виходить:((([+sign]Если Вы не знаете, куда направляетесь, любой путь приведет вас туда. © Л. Кэрролл [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Мікел Христальм+ Ти озирнулася навколо;Ще не розтанула імла.І ти, збентежена і гола,До мене квітку простягла.Я підхопив тебе на рукиІ невпокорену, понісДля насолоди і для мукиВ пахуче сіно, в темний ліс...[+sign]Иду по краю, не боясь сорваться, легко ступая по своим слезам...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Віктор Женченко)+ Південний берег.Тепла ніч.В імлі сивіють думно гори.Летять, мов зорі, з юних плічкраплини моря прямо в море.Ти — незбагненно молода!Німію, мов перед грозою. Навкруг нікого: ми з тобою та розколихана вода...Мені з тобою — як ні з ким...Я божеволію ще й досівід ніжних доторків руки, від пахощів твого волосся...Я знов і знов свою жагу топлю — невпинно, ошаліло! — в твоїй вогненній зливі губ,в красі розгойданого тіла!Мені з тобою — як ні з ким... Ти — моє вогнище і сила! Тому ні доля, ні рокимене в любові не стомили.Мені з тобою — як ні з ким.[+sign]Иду по краю, не боясь сорваться, легко ступая по своим слезам...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

ух ты, красиво как...)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение