Ні, ну він таки супер-обояшка! :)

14 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Ні, ну він таки супер-обояшка! :) Відео хоч і на німецькій мові, але я з задоволенням дивилась на манеру тримати себе в товаристві, на цей шарм.... :). Отсаннім часом він мені все більше і більше подобається :). Знати б що він там їм говорить, що вони всі так регочуть! :))))Ану, дівчата, кому подобається Вова Кличко і хто знає німецьку, скажіть хоч в двох словах, що він там їм каже. Братів Кличко нагородили за комедійний талант (ФОТО, ВІДЕО)[+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

А что он говорил?
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Так от і я хочу знати :). У нас тут є одна дівчинка, яку я знаю, що знає німецьку добре - може загляне :))), а може хтось інший з дівчат розкаже :)Ну, дуууже цікаво! :)[+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

назвав Карла-Валентина, орденом якого його нагороджено, Мюнхенським Чарлі Чапліном, важковаговиком у сфері гумору і процитував: "Ми всі займаємося спортом, бо спорт - це життя, а життя важке. Так само важко, коли під час сидіння встаєш, і лише тоді хочеш іти, коли приліг"сказав, що приїхав з України, і на батьківщині ніколи не бачив такого параду мод. прикольно йому, як німці називають брата "ФІталі". а загалом він - кумир, публіка рада будь-якому його пшоку. порівняв життя з автобаном, де є зльоти та падіння, і лише гумор допомогає не втратити рівновагу.
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

От тебе-то я і чекала!!! Дякую, сонечко! :)) [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

прошу )) це я так працюю в поті літса
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

:)) Да, интересный мужчина:)
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

Да! ДА!!! Я, Я !! Даст ис фантастиш!!!! )))) Вова, ты мой герой! )))) не удивлюсь, если его когда -нибудь назовут секс-символом )))) [+sign]Сила женщины - в неспособности отказывать своим слабостямЕсли меня любить, то я горы сверну, а если не любить - то шею ( это точно про меня))Каждый из нас сам делает себя либо несчастным, либо сильным. Объём работы один и тот же[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

нее, то ты шота мало перевела.. он там там намного дольше рассказывал ;-) . И как же непринужденно держится! эххх... лямур, лямур, лямур, се коман жууууур (поёт) ))))) [+sign]Сила женщины - в неспособности отказывать своим слабостямЕсли меня любить, то я горы сверну, а если не любить - то шею ( это точно про меня))Каждый из нас сам делает себя либо несчастным, либо сильным. Объём работы один и тот же[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

:)))) Від нього і без назв такий заряд еротизму з присмаком інтелігентності відчувається! Я пишаюся нашими хлопцями - Вовою й Віталіком. На мою думку, ніде в світі немає таких витонченних :))) боксерів-красенів і розумників :))). [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

тшшш... люди кругом :)))
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

ему идет немецкий :) люблю мужчин в костюмах и с фигурами
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

красавец! во всех отношениях:)(-) [+sign]Интернет-интернет,отпусти в туалет… Полчаса уже сижу… ноги крестиком держу. [-sign]
0

Поделиться сообщением

Опубликовано:

+1 я как вспомню, что в 2004-м тут, на форуме писали что у боксеров мозги отбиты:( это когда мэра Киева выбирали(или в 2005, не помню). Хотелось бы послушать сейчас этих форумчан... некоторые ники помню:)[+sign]Интернет-интернет,отпусти в туалет… Полчаса уже сижу… ноги крестиком держу. [-sign]
0

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас