Можливо буде комусь корисним - схема метро разом з електричкою і швидк.трамваєм

4 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Можливо буде комусь корисним - схема метро разом з електричкою і швидк.трамваєм До схеми київського метро додали електричку і трамвайЯ от, напиклад, все хочу якось поближче познайомитись з отим дивом - кільцевою електричкою, тому цікаво було, де ж вона з метро перетинається і як обрати зручні маршрути. [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

пересекается с Петровкой, Сырец, Выдубычи - рядом-рядом а вот к Берестейке пилять прилично, но по хорошей погоде - приемлимо. то же самое с левобережкой - идти пару кварталов - сейчас не стала бы а вот потеплеет - можно
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Та там не тільки Берестейська.... Лівобережка, це ще більш-менш. А от ст."Троєщина" - це тільки одна назва від Троєщини, сохже, так само і зі ст."Лівий берег" - ні до Березняків нормально, ні до Осокорків.... Хоч би якісь маршрутки до них пускали по районах... [+sign]Если люди рождаются с двумя ушами и одним ртом, значит , нужно больше слушать, а не говорить (с)Maktub (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я також на електричку задивлялася, але ходить вона лише у години пік по буднях - не зовсім зручно. [+sign]У нас в семье строгий патриархат: каждый раз, каждый раз, когда муж осмеливается высказать свое мнение, я с ним соглашаюсь. (с)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение