а тісто для паски на йогурті?

9 сообщений в этой теме

Опубликовано:

а тісто для паски на йогурті? Вчора уривок програми все буде смачно дивилася, там пропонують зробити тісто на йогурті. Що сподобалося --яєць тільки 2, і масла тільки 50 гр. Ведучий сказав, що буде схоже на панетоне. Чи є в кого досвід тіста на йогурті? повністю рецепта не пам"ятаю, але , може, вони вже виклали на сайті. Хочу спробувати спекти[+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

буде схоже на малосдобну булку. якби то так просто робився панетоне... ха! я б його щодня пекла:)[+sign]а где тут руль спросил гагариндеревня буркнул королевеще спроси а где тут вожжиеще поехали скажи© garwuf[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мені не дуже подобається - ні на кефірі, ні на йогурті гливкувате, липкувате, я таке не лю
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 будет булка ...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мне очень нравится хлеб на кефире, но то хлеб.. ....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вся суть сдобного теста в масле и яйцах, вон чиабатта вообще без них, но на праздник же не поставишь на стол:))) [+sign]В этом году письмо буду писать Снегурочке. Она, как женщина, должна меня понять...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

тобто буде несмачно? Ех, хотілоя дієтичного(( ()[+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Чому не смачно, смачно, але не паска:) солодка булка:) Це ж раз на рік:) а з понеділка можна і поістязать себе вареною селерою:) [+sign]В этом году письмо буду писать Снегурочке. Она, как женщина, должна меня понять...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ясно. :). Буду пекти за Цвек.() [+sign]I will survive! [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах