терпіла-терпіла, полізла в інтернет( перегородка у матці

7 сообщений в этой теме

Опубликовано:

терпіла-терпіла, полізла в інтернет( перегородка у матці була на УЗД (вагітність, 17 тижнів). побачили таку особливість. сказали не перейматися, просто фізіологічна особливість, але про неї краще знати. зрозуміла так, ніби там щось трохи не так, тому під час першої вагітності постійно діагностували загрозу. вирішила, якщо лікар сказав не хвилюватися - не буду, про двурогі матки чула, але у мене, значить, варіант лайт. вистачило мене на півдня, потім прийшов мені гугл у поміч. і тепер у мене паніка!!! вправте мені мозок на місце. або навпаки...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

если доверяете врачу - прислушайтесь к нему, нет - сходите ещё к кому-то на консультацию + у меня удвоение - нормально выносила и родила двоих, Переживания были только до Б, т.к. говори что вообще детей не будет + была ЗБ. А во вторую Б вообще скакала аки конь.Всё будет нормально.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

напишите мне в личку- расскажу, у меня такое же
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

у меня такое же. на самом деле физиологическая особенность, беременность прошла прекрасно, никогда не было проблем из за этого(+) Успокаивайтесь и радуйтесь прекрасному периоду в жизни :-)[+sign]Every person is allowed to have their own lifestyle and religion but no one is allowed to stand on a soapbox and tell others that theirs is right. (c)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

думаю это автору
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вагітна з інтернетом гірша за мавпу з гранатою) дякую за відповіді, трохи попускає
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

не вдалося написати
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение