Запитання гінекологам - лікування ультразвуком при міомі?

8 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Запитання гінекологам - лікування ультразвуком при міомі? Моя лікарка у відпустці, підкажіть, будь ласка тут. Міома до 15 мм.Мені болять п"ятки (фасциїт), ортопед призначив лікування ультразвуком з гідрокортизоном. Я пам"ятаю, що мені лікарка говорила про заборону певних фізіотерапевтичних процедур при міомі, але яких сам, не запам"ятала.Можна мені лікувати п"ятки ультразвуком чи не варто?Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

А расскажите подробней про фасцит. Я тяну уже 2 месяца с походом к врачу. Рентген подтвердил?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

рентген показав відсутність п"яточних шпор тому лікар діагносутвав фасциїт. Спочатку мені вранці боліли п"ятки так, що я після сну не могла на них стати, вдень розходжувалася. Пропила 10 днів протизапальні таблетки (мелбек) і мазала дип-риліфом і маззю з живокостом. Після сну не болить вже, але вдень все ще турбує. Сьогодні приписав лікар інші протизапальні і фізпроцедури. офф. Іро, підкажіть, буд ласка, який саме дермароллер ви собі купуєте на кідстафі - час замінити чоловіку.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

вот такой : http://www.kidstaff.com.ua/tema-2572772.htmlСпасибо за информацию.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую. там ціни від 50 до 600 грн, але чоловік просить титанові голки знову. куплю йому 2, нехай вибирає.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

я беру иголки 1,5мм ,,
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Нет противопоказаний() .[+sign] Очень важно расположить к себе доктора хорошим черепаховым супом С некоторыми людьми хочется консультироваться, а некоторых можно только консультировать[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение