1001 раз планшет

16 сообщений в этой теме

Опубликовано:

1001 раз планшет для дівчинки 10 років. Живучий, прогнозуються "польоти" і "присідання". Можливо якісь ідеї з додаткового захисту екрану.По можливості бюджетний(до 6 тис.) Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

главная составляющая бюджетности - есть там интернет через карточку или будет только вайфай. [+sign]Фарш невозможно провернуть назад...__________________________________У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а можна для чайника: через карточку- тобто постійний, але не швидкий інтернет?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

якщо тільки вайфай- це дешевше чи навпаки?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

купила недавно малой самсунг за 2600... я нищебродка? )) [+sign]и это пройдет...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Де і який? я не розбираюсь зовсім. Бачила acer -asus по 3 тис. далі починаються від 5:(
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

С карточкой дороже. У Вас дома вай-фай подключен? Если да, то с карточкой не нужен. Но если с карточкой, то его можно использовать и как телефон
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Малій на ДН (10 років) купили Асус Зенпад, з 3 Джі + подобається, що швидкий, яскраві кольори, можна з нього дзвонити. Поки що не падав (ттт). Ну і він такий гарненький червоненький, малій подобається.[+sign]* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * ...лицом прекрасным станет попа, пройдя сквозь фильтры Фотошопа...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

самсунг з карточкою щось типу 2900 правда матриця та що гірша і екран пластик. Думаю за 6т буде скло і нормальний екран.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

як на мене, то краще картка, можна і дзвонити по ньому і всякі там навігатори використовувати, не лише в машині, буває так щось треба знайти чи погуглити.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так. вай фай є. я б не хотіла, щоб планшет був телефоном. довго він не протягне.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

дитині 10 років. навіщо їй навігатор? ми її всюди супроводжуємо поки. а телефони в неї довго не живуть...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ага, значить треба ще хороший екран. Є питання по зору.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

на Алло. юа. Экран не большой правда, но ребенка и меня устраивает. Вай фай, камера минимальная, памяти достаточно для закачки ее игрух. погуглите [+sign]и это пройдет...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

погуглю. дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мы своей купили китайца с али 8 дюймов, экран - бомба, как у эппла, поскольку тоже есть вопросы по зрению. Обошелся в районе 4
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах