Перевірка вчителя на проф. придатність/непридатність буває?

20 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Перевірка вчителя на проф. придатність/непридатність буває?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Ого! Відпустила дітей самих...Колективну заяву, але щоб звільнилася.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

та да :( 1 клас наша вчителька завжди стоїть чекає батьків.Заява на звільнення навіть не знаю, чи дасть результат, благо, у нас вона тільки на заміні.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не оправдывая учителя - тот факт, что дети пошли сами по домам, это прежде всего недоработка родителей моим бы и в голову такое не пришлопозвонили бы и сказали бы, что их отпустили раньшеили ждали бы у входа в школув моих интересах, как родителя - учить детей никуда одним не ходить без разрешения и уведомления родителейа не надеяться что все учителя, воспитатели и вожатые в их жизни окажутся адекватными и надежными
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

розумієте, таке сталося вперше! прочитано
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Странно, что охрана выпустила таких мелких одних, тем более, не на перемене как я понимаю? их же раньше отпустили?По теме - пишите заявление коллективное и к завучу мл классов, либо к директору. Прото отказывайтесь от учителя [+sign]Если вы нашли женщину своей мечты, с остальными мечтами можете распрощаться!)Учительница проверяла сочинения и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы были уже не те..................)[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

прочитано
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Боже, а що ж такого страшного з чашкою? Психологічна травма? [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1000, думала что только мне удивительно. [+sign].— Что в жизни самое постоянное? — Временные трудности.©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

бывает наверное у нашей вот аттестация была на каникулах, а теперь 3-ю неделю 2-й класс без особого присмотра, так как учительница на курсах повышения квалификации, замены постоянные...
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

читаєте поміж рядків про псих. травму? а якби Вам так, скажімо, колега по роботі, зробив, щоб Ви йому сказали? А дитина не може себе захистити.Чужа тітка каже дитині - на, віднеси і це має сприйматись як норма?Чи ми повинні виховувати дітей як рабів?Чи я чогось не розумію?!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

так, заміна - це непросто, як пощастить в нас все вирішилось можна сказати по-любовно, попросили завуча не ставити цю вчительку на заміну, завуч пішла назустріч.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Як зробив? ))) Я часто, біжучи до кулєра по окроп, питаю - кому набрати? І сама можу пхнути свою чашку колезі, якщо зашиваюся)))) ну прям страшне....Боже, самі раби навкруги)))) [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

роздай,будь ласка, зошити, книжки, теж не можна? Чужа тітка поки піде свою чашку відносити, хтось поцілить дитині в око або послизнеться. Я не знаю з якою інтонацією це було сказано, але я можу мити чашки колег по роботі і корона на місці
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ключове слово "будь ласка" :) та інтонація також.Я от посуд за колегами мила, вірніше, мили ми його по черзі, це нормально. Не думайте, що я білоручка-приНчипеса, з якої треба здмухувати пилинки, але у тієї вчительки корона чималенька і та тиснеЗа ці дні були інші вчителі на заміні, є з ким порівняти.Просто треба було раніше звернутись з проханням до завуча.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

любите Ви перебільшувати
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Конструктивный ответ))) Тем более, что о рабах нам рассказали именно вы)))) [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Автор, гадаю, теж не знає, з якою - її там просто не було))) [+sign]— Как тебя понимать?— Понимать меня необязательно. Обязательно любить и кормить вовремя. ©[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

не буду розказувати на пальцях очевидні речі, але ж вам видніше, такА перекручувати написане ваш "коньок", тільки це без мене, будь ласка, я в цьому участі не прийматиму. Я за конструктив
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а ви не гадайте, насправді все просто - дитина просто пішла додому після столовки, не чекаючи батьків у фойє, як завжди.І інші діти теж. Ще це мої домисли і ні про що не говорить?А втім, можете не відповідати, тему вичерпано, питання вирішено.Всім дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах