яслі версус молодша група в 4 роки

21 сообщение в этой теме

Опубликовано:

яслі версус молодша група в 4 роки Доброго дня! Допоможіть будь ласка з вибором:Син уже пів року ходи в яслі до обіду. Вихователькою задоволені. З вересня планували водити повний день.Вік- 3,5 роки.Але у вересні групу переводять до іншого вихователя(раніше не було відомо), якого батьки характеризують як неврівноважену особу.Голос вона не знижує майже ніколи- сама спостерігала.Вагаюся- залишити сина в яслях (з 4 до 5 років), шукати приватний садок (а це майже всі мої доходи) чи пробувати з новою вихователькою.Хотілося б, щоб син восени спокійно без проблем відвідував садок.Що скажете? Дякую!
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я бы не перевела. [+sign]Если ты чего-то хочешь добиться, то, для начала надо хотя бы оторвать свой зад от дивана.....)..]((. ("")o""""---------------------------------------------------------[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Вас оставят в яслях в 4 года? Может рассмотрите таки среднюю группу?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

А может есть другая младшая группа в саду? до 5 лет в яслях как-то странно... [+sign]Фарш невозможно провернуть назад...__________________________________У них не будет бога, кроме рока,А самое главное - их будет много!Я буду их рожать каждую неделюМир станет таким, как мы с тобой хотели[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ребенок с 4 до 5л что будет делать в яслях?? одна младшая группа в саду? другой сад?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

он, наверно, осенью. Родился, точно как моя дочь, ей тоже 3,5 года+ если такой ужасной воспитатель в младшей группе, может, переводите сразу в среднюю, все ж лучше. Ясли до 4,10 лет - єто уже перегиб тоже. А потом в старшей останетесь на 2 года.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

ну какие ясли с 4 до 5 лет? это вообще возраст средней группы!я понимаю, что вы планируете школу с 7 лет, а не с 6тогда конечно, надо идти в младшую группу, и если не нравится воспитатель, то искать другой садик, и необязательно частныйу вас рядом нет других обычных садиков?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

МОжет автор просто сад называет яслями? [+sign]Если ты чего-то хочешь добиться, то, для начала надо хотя бы оторвать свой зад от дивана.....)..]((. ("")o""""---------------------------------------------------------[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Обычно с младшей группы воспитатели ведут до выпуска
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

можна спробувати. є прецеденти.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

всіх груп по одній. розпитувала: кажуть молодша не сильно відрізняється від яслей.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

точно. з кінця жовтня. в садок пішов в 2 і 9. в середню не візьмуть. йому у вересні не буде чотирьох.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

яслі: у нас з 2 до 3,6. навіть є старші- біля 4 років
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

от половину нашої ясельної групи у вересні планують перевести в молодшу, де вихователь має погану репутацію. вона ж і поведе до випуску:(((
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я обійшла всі 7 в межах не лише пішої доступності. вибирала свідомо. в наш садок ми попали по переводу з іншого району, в який вистояли чергу. інший- точно платний і возити.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

у нас у старшего были в саду и декабрьские и ноябрьские. Таких потом проще оставить либо в средней либо в старшей на 2 год, т.к. по возрасту им еще положен сад, не могут "выпереть " в школу, не имеют права
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Перейдите в другой сад, вы сама решаете что делать вашему ребенку, никто не решит за вас идти ли к орущей неуравновешенной няне. [+sign]Если ты чего-то хочешь добиться, то, для начала надо хотя бы оторвать свой зад от дивана.....)..]((. ("")o""""---------------------------------------------------------[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я б залишила, але вихователь дуже непопулярна:( деякі діти з нашої групи вже знайомі з нею. їх батьки категорично проти, щоб діти знову були у неї
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

я і зараз з ним по можливості займаюся граючись в мене немає жодних ілюзій, що програми в дитсадку. цікавить як психологічно бути "дядьком" серед малюків. він спокійний і розсудливий, тому б не хотілось, щоб якась дама на нього "арала". якщо новий садок- то буде не біля дому(оскільки я розмовляла із завідуючими і бачила всі наявні такі заклади в окрузі) і точно не безкоштовний(бо має бути сенс у возінні, людському ставленні і заняттях), а цього поруч в одному наборі немає
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Есть вариант коллективного заявления, что родители против данного воспитателя. Но у завы может не быть альтернативы
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так і є,садок маленький, камерний. + наша теперішня вихователь хоче і надалі вести яслі.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах