Про навчання і облік учнів

14 сообщений в этой теме

Опубликовано:

Про навчання і облік учнів тема поговоритиМи зараз живемо за кордоном і наші діти пішли в школу не в Украіні. Школа приватна. Після переїзду і реєстрації в держорганах, через деякий час нам додому прийшов лист від організації типу районо наступного змісту: у вас діти шкільного віку, а в місцевій школі вони не зареєстровані. Вишліть документи, що діти відвідують навчальний заклад.І я почала думати - чого моїх дітей не шукають так в Києві і, може, мені самій треба комусь надати підтвердження, що вони десь вчаться? Діти зареєстровані в Києві, числяться в поліклініці, відвідували дитсадок, а потім просто перестали вчитися. А раптом я іх навмисне вдома тримаю і позбавляю права на освіту? Є у нас якийсь контроль?
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Видимо, вашим детям нет восьми лет. В Украине дети до этого возраста+ должны пойти в школу по закону. Если ничего не поменялось. Сад у нас пока необязателен.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У нас шукають. До мене приходили додому із запитаннями, бо син пішов не в ту школу, до якої "приписаний".[+sign]"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither."[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Старшій скоро 9
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

моя старшая в восьмом классе: до сих пор никто не поинтересовался, где ребенок + Прописана в Голосеевском районе, живем и ходит в школу в ДарницкомИ у знакомых также: живут и прописаны на теремках, детей возят на чоколовку в школу - никто детей не ищет
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

и у нас шукають. Прописаны в одном районе, проживаем в другом в школу по прописке не пошли - нам звонили (по месту прописки) и уточняли в какой дети школе
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 нам тоже звонили, узнавали. [+sign]Вика и ТимкаКогда вы перестанете копаться в том, что уже произошло, и тревожиться о том, что еще не случилось, тогда вы сможете присутствовать в настоящем моменте и испытаете радость жизни. [-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

мабуть, все-таки є якийсь контроль: ми з дітьми були 6 р. прописані в містечку у батьків + там по місцю прописки старшого ледь не примусово (я доводила, що ми тут не живемо і в школу тут не підем) поставили на облік в школу і щороку приходила тітонька до батьікв і питала, де майбутній школяр.. так тривало зо 3 роки.. а коли малий в 6 р. не пішов у школу, то ця ж тітка пришла і попросила довідку, де зараз дитина, чому не в школі...як на мене, трохи "брєдовий" варіант контролю.. але він є
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, є. Мені навесні перед першим класом, прийшов лист на офіційному бланку з районної школи, що я маю записати дитину до першого класу, я телефонувала, що дитина буде вчитися в іншій школі. Попросили документи, я носила влітку, коли він був вже зарахований. [+sign]Мир — это зеркало, и он возвращает каждому его собственное отражение. Уильям Теккерей[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+1 [+sign]Если тебе лизнули зад, не расслабляйся. Возможно, это смазка! - М. Жванецкий[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

знакомые в Киев перевезли детей из села, снимают квартиру, девочка второклассница уже год не ходит в школу(+) никому нет дела:( А ребенок очень толковый...сама хочет в школу..[+sign]....не воспитываю-помогаю расти....[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

У нас не шукають. Ні в поліклініці, ні в школі.() [+sign]Всегда помни о правиле трёх "Н": Нет Ничего Невозможного ![-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

получается, зависит от администрации школы. мой тоже не по прописке ходит, никто ничего [+sign]У женщины точка G находится в конце слова SHOPPING[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

+100
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах