День народження на скеледромі +

9 сообщений в этой теме

Опубликовано:

День народження на скеледромі + Дочці на 9 років влаштували свято на скеледромі. Ніхто із наших гостей раніше в такому місці не був. Гості 6-9 років. Діти в приємному шоці)) Усім дуже сподобалось. Лазили, стрибали, змагались між собою. Тепер усі заявили, що свої Дні народження будуть святкувати лише там. Мені так само сподобалось. Тому сміливо рекомендую скеледроми для свят.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Я теж хотіла, моя якраз таким займається, але напередодні дитина форумчанки на такому дні народження упала і забила хребет.Я уявила себе на місці мами того іменинника і зразу перехотіла. Одне діло - нижня страховка, там і захочеш не випадеш, а 10 чоловік на болдері - стрьомно. Брати відповідальність за чужих дітей - нє, я нєрвная.[+sign]У нас не осталось сил на получувства и полутона. У нас остались силы только на любовь и ненависть (с)Бойкотую товари зі штрихкодом 46[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

АП на Голосеевском - очень пыльно()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

Так, були там. Так, "пилом" все припорошено. Перед нами довго провітрювали залу, аж я спохватилась, щоб надто холодно не було. У нас, слава Богу, алергеків пилових не виявилось. ()
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

а как детям, у которых нет хорошей физ.подготовки?тоже смотрю. моей понравится, но есть пару детей, которые совсем не спортсмены. вот в раздумьях....
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

еще возможен страх высоты, у дочки на ДР пара детей отказались даже на атракционах из-за этого кататься [+sign]Самый богатый на свете ветер. Люди бросают на него слова, деньги, надежды, любовь...[-sign]
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

В нашій компанії був такий + хлопчик. Там не було серйозних фіз навантажень. Все в ігровій формі. Інструктори підказували, допомагали, страхували і тд. То він лазив і старався найбільше.Одна дівчинка відразу злякалась кататись на канатах - почепили страховку, карабіном причепили і руками треба триматись за кільця. То її легенько погойдали туди-сюди, поки страх пройшов і вона відчула, що їй нічого не загрожує. А потім уже вона нічим не вирізнялась від безстрашних)
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

спасибо
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Опубликовано:

там и на обычных занятиях детям интересно, мой сын ходит очень нравится
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах